Rishabh نفس نفس زدن است به عنوان غالب به عنوان Yuvraj Singh, Ganesh raina vijay: Suresh Raina

Rishabh نفس نفس زدن است به عنوان غالب به عنوان Yuvraj Singh, Ganesh raina vijay: Suresh Raina – ورزشی

به روز شده: Apr 28, 2020, 13:29 IST | ANI | دهلی نو

نفس نفس زدن های گذشته دیده می شود در عمل در طول هند از دو بازی سری تست در مقابل نیوزیلند در اوایل این سال است. در این سری شلوار موفق به نمره 60 اجرا می شود. حلقه حافظ رودخانه اغلب مورد انتقاد قرار گرفته است برای قرار دادن یک قیمت در چوگان

Suresh Raina

Suresh Raina

Suresh Raina دهکدهای را نشانه رفته ستایش در Rishabh نفس نفس زدن و گفت که جدا حافظ به غالب به عنوان Yuvraj Singh و Ganesh raina vijay. Raina به انجام Instagram Live جلسه با عنکبوتی که تار میتند Yuzvendra چهل که در طی آن او ستایش نفس نفس زدن.

“او یک بازیکن کریکت زمانی که او نقش خوب شما خوشحال می شوند و او به یاد Yuvraj و raina vijay او به عنوان غالب آنها را به عنوان زمانی که او نقش تلنگر آن را به شما یاد Dravid به عنوان” Raina گفت: چهل طول Instagram Live session.

Raina همچنین گفت که Virat Kohli انرژی یک تعویض بازی در حالی که او رهبری تیم در کوتاه فرمت های. “Virat جامد است کاپیتان او تا به بسیاری از انرژی او می تواند کنترل همه چیز زمانی که شما در حال بازی کوتاه تر فرمت های شما نیاز به مقدار زیادی از انرژی و شور,” او اضافه شده است.

نفس نفس زدن های گذشته دیده می شود در عمل در طول هند از دو بازی سری تست در مقابل نیوزیلند در اوایل این سال است. در این سری شلوار موفق به نمره 60 اجرا می شود. حلقه حافظ رودخانه اغلب مورد انتقاد قرار گرفته است برای قرار دادن یک قیمت خود را در حلقه.

در اوایل سال جاری او جایگزین شد KL Rahul به عنوان حلقه-حافظ در کوتاه فرمت های. نفس نفس زدن می شده اند در عمل برای دهلی نو پایتخت اگر Indian Premier League (IPL) تا به حال شروع از مارس 29. این مسابقات متوقف شده است به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im