RIP آقا اورتون هند Weekes لینک

RIP آقا اورتون هند Weekes لینک – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: Jul 02, 2020, 12:02 IST | کلیتون Murzello | بمبئی

در این کتاب تسلط بر هنر و صنعت, نوشته شده در همکاری با هیلاری McD Beckles, Weekes recollected طولانی سفر با قطار در هند تور و فوق العاده پذیرایی تیم رو در هر زمان آنها alighted از قطار

Sir Everton Weekes (right) with Indian spin great Subhash Gupte and Sonny Ramadhin (left) on a visit to India. PIC COURTESY: Vasu Paranjape's personal collection

آقا اورتون Weekes (راست) با چرخش بزرگ Subhash Harding و سانی Ramadhin (سمت چپ) در سفر به هند است. عکس حسن نیت ارائه میدهد: Vasu market squared nh مجموعه شخصی

آقا اورتون DeCourcey Weekes افسانه ای غرب هند رودخانه که در باربادوس روز چهارشنبه در 95 به علت حمله قلبی گرامی خاطرات خود را از سال 1948-49 تور هند است.

آن سری که در آن Weekes غارت 779 اجرا می شود در حالت متوسط 111.29. پس از چهار قرن متوالی خاموش سرخپوستان در دهلی نو بمبئی و کلکته او اجرا برای 90 در چنای که در آن غرب هند برنده خود را تنها آزمون در پنج سری بازی.

آخرین سه رقم دست کشیدن بود پنجم خود را در صدای یورتمه رفتن اسب از آنجا که او به ثمر رساند 141 در آخرین آزمون از 1947-48 سری در برابر انگلستان در کینگستون.

در این کتاب تسلط بر هنر و صنعت, نوشته شده در همکاری با هیلاری McD Beckles (منتشر شده توسط دانشگاه کارائیب press Inc در سال 2007), Weekes recollected طولانی سفر با قطار در هند تور و فوق العاده پذیرایی تیم رو در هر زمان آنها alighted از قطار.

همچنین بخوانید: West Indies cricket را پدر و بنیانگذار’ اورتون Weekes می میرد سن 95

در نزدیکی باور نکردنی اجرا نمرات در طول این سفر گفت: “من در یک شیار و تمام [بدن] قطعات در حال حرکت بودند با هم – چشم و مچ دست و پا و شانه ها. من یک بازیکن و نیاز به احساس درونی-اتصال از این بخش است. هنگامی که آنها گرد هم آمدند و من احساس مانند یک ریز تنظیم موتور من شد و اعتماد به نفس. من کار بسیار سخت است در ایجاد این بیماری از ذهن و بدن است.”

هم تیمی خود را که در تور هند است. جف Stollmeyer آمد تا با لذت حکایت در کتاب خود همه چیز را تحت خورشید (منتشر شده توسط استنلی پل در سال 1983). در یک بازی در برابر شمال منطقه در Patiala Weekes خالی شد و پرسید: با هم تیمی الان Rae به آنچه پس از آن هند کاپیتان لالا Amarnath دگرگون. رائه پاسخ داد: “Inswerve بازگشت از پا outswerve بازگشت از خاموش.” Weekes خود را در زمان خاموش پد و گفت: “من نمی توانم بازی که. کاپیتان [جان گودارد] شخص دیگری بخواهید به در بعدی.”

در نهایت Weekes تا به حال به بیرون رفتن به خفاش در سقوط پنجم جدا ماند و شکست نخورده با 57 در پایان روز. روز بعد با توجه به Stollmeyer او ترک خورده یک قرن قبل از
ناهار و Amarnath به پایان رسید تا با آمار و ارقام از 0-93. اما Stollmeyer بیشتر نوشت: “Amarnath کردم پشت خود را برای او شکست نخورده بود با 223 در دوم نوبت, نوبت, که نجات تیم خود را از شکست.”

لالا پسر mohinder می بود خوشحال به شنیدن این داستان و گفت که خود را ترک می خواهد پدر اغلب بحث در مورد سه Ws – Weekes, Worrell و والکات.

در کریکت پخش (منتشر شده توسط Thacker & Co در سال 1964) Vijay هزاره های پنبه حلاجی شده stalwart که نمرات 543 اجرا می شود که در سال 1948-49 سری نوشت که Weekes’ نیم برش نیم رانندگی بود سکته ارزش رفتن مایل به دیدن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im