ریحانا قرار است برای اولین بار مستند آمازون بسیار پیش بینی شده خود را در تاریخ 4 ژوئیه 2021. دکتر ریحانا چیزی است که من تقریبا چهار سال است که با او کار می کنند

Rihanna

ریحانا

خواننده پاپ ریحانا در حال بهبودی پس از یک تصادف اخیر شامل اسکوتر الکتریکی است. به گزارش مجله پیپل، این خواننده 32 ساله هنگامی که روز جمعه در ماشینی در نزدیکی یک رستوران لس آنجلسی دیده شد، با کبودی روی صورتش عکس برداری شد.

نماینده ریحانا در بیانیه ای به مجله مردم گفت: “ریحانا در حال حاضر به طور کامل خوب است اما بیش از در اسکوتر الکتریکی در هفته گذشته لغزش و کبودی جلو و صورت خود را.”

این نماینده افزود: خوشبختانه جراحات عمده ای وارد نشده و او به سرعت بهبود می یابد. همانطور که در مجله مردم، خواننده ‘الماس’ که به تازگی اولین کمپین پوست Fenty خود را با جنسیت خنثی، محصولات فراگیر، در مورد روال مراقبت از پوست خود و ایجاد تغییرات مثبت در صنعت زیبایی صحبت کرد.

ریحانا در طول گفتگو با A $AP راکی, که ستاره در مبارزات انتخاباتی Fenty پوست, “کاش رهبران صنعت زیبایی مجموعه ای متنوع تر از پیشگامان که نه تنها تجربه فرهنگ اما سهل انگاری در صنعت را تجربه کرده اند که آیا آن را به تن پوست خود و یا نوع پوست می آید. احساس می کنم خلاء های زیادی برای پر شدن وجود دارد و ما فقط خواهیم دانست که توسط پیشگامانی که آن خلاء ها را تجربه کرده اند، و عدم نمایندگی آنها در صنعت.»

ریحانا قرار است برای اولین بار مستند آمازون بسیار پیش بینی شده خود را در تاریخ 4 ژوئیه 2021. دکتر ریحانا چیزی است که من تقریبا چهار سال است که با او کار می کنند. آمازون قرار است در تابستان سال آینده منتشر شود، مدتی امیدوارم در اطراف چهارم ژوئیه. این یک سفر واقعا حماسی بوده است، چهار سال گذشته با او.” کارگردان پیتر برگ به برخورددهنده گفت.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه