ریکی Ponting می شود, دلتنگ, سهام 1998 بازی های کشورهای مشترک المنافع, ژاکت, تصویر

ریکی Ponting می شود, دلتنگ, سهام 1998 بازی های کشورهای مشترک المنافع قنتد, ژاکت عکس – ورزشی

به روز شده: مارس 04, 2020, 13:57 IST | ANI | دهلی نو

با توجه به توییتر Ponting نوشته شده یک تصویر و زیر نویس پست “یافت ژاکت من از کوالالامپور بازی های کشورهای مشترک المنافع در سال 1998

Pic courtesy/Ricky Ponting's Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Ricky Ponting حساب توییتر

به یاد از دست دادن در آفریقای جنوبی در کوالالامپور بازی های کشورهای مشترک المنافع در سال 1998 سابق استرالیا کاپیتان ریکی Ponting در یکشنبه مشترک یک عکس از ژاکت خود را که او استفاده می شود در این رویداد است.

با توجه به توییتر Ponting نوشته شده یک تصویر و زیر نویس پست “یافت ژاکت من از کوالالامپور بازی های کشورهای مشترک المنافع در سال 1998 است. یکی از معدود موارد نمی توانیم به اندازه کافی خوب در مسابقات بزرگ آفریقای جنوبی outplayed ما در مدال طلا بازی.”

در مدال طلا مسابقه شان پولاک چراغ سمت outclassed استرالیا با چهار ویکت با 24 توپ باقی مانده است.

Proteas برنده بازی شیر یا خط و خواسته استرالیا به بت اول. این تیم از استرالیا بود که تنها قادر به ارسال و در مجموع 183 به لطف کاپیتان استیو واو شکست نخورده دست کشیدن از 90 اجرا می شود. Ponting موفق به ترک برداشت در رتبه بندی و ارسال شد به غرفه پس از به ثمر رساندن تنها دو اجرا می شود.

تعقیب 184 مایک Rindel و ژاک Kallis هدایت آفریقای جنوبی به یک پیروزی راحت در 46 ، Rindel انباشته 67 اجرا می شود در حالی که Kallis به ثمر رساند 44 اجرا می شود. استرالیا حل و فصل با یک مدال نقره در این رقابت ها در حالی که نیوزیلند صعود مدال برنز.

برای اولین بار کریکت گنجانده شد و در سال 1998 بازی های کشورهای مشترک المنافع در مالزی. مسابقات بازی های برگزار شده بیش از 50 اور بود و لیست وضعیت به جای کامل یک روز بین المللی.

اما در حال حاضر در بیرمنگام CWG 2022 زنان T20 cricket گنجانده شده است و هشت تیم را در رقابت برای آرزو مدال طلا.

ICC خواهد بود مسئول برای رقابت و ضوابط انجام کریکت و از راه ارائه مطابقت با مقامات و حصول اطمینان از مسابقات بازی طبق قوانین بازی.

بیرمنگام 2022 بازی برگزار خواهد شد در انگلستان از 27 ژوئیه تا اوت 7, 2022 را ببینید 4,500 ورزشکاران رقابت در سراسر 18 ورزش.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im