ریکی Ponting تماس 2005 خاکستر سری به عنوان یکی از همه زمان آنهایی که بزرگ

ریکی Ponting تماس 2005 خاکستر سری به عنوان یکی از همه زمان آنهایی که بزرگ – ورزش

به روز شده: May 09, 2020, 13:09 IST | سرپرستان | سیدنی

استرالیا تا به حال پیروز این آزمون در خداوند اما سپس به سمت در رفت و دست دوم و چهارم آزمون مسابقه

Ricky Ponting

ریکی Ponting

سابق استرالیا کاپیتان ریکی Ponting گفت: 2005 خاکستر شد یکی از مهمترین و enthralling مسابقات که او شده است بخشی از. Ponting خواسته شد استرالیا رودخانه دیوید وارنر به بحث در مورد برخی از بزرگترین خاکستر خاطرات در Instagram.

“این رویای دوران کودکی من به برخی از بازی Ashes cricket. من در هشت یا نه خاکستر سری وجود دارد برخی از خاطرات و پس از آن وجود دارد که برخی از آن نیست که خاطرات,” Ponting گفت: در Instagram تصویری او پس از آپلود وارنر درخواست.

“یک جمله خیلی علاقه حافظه شامل 2005 خاکستر سری که در آن ما شد و مورد ضرب و شتم توسط Michael Vaughan انگلستان. این احتمالا یکی از همه زمان بزرگ سری وان تیم خیلی خوب بود. ما برنده این آزمون برای اولین بار در خداوند است اما پس از آن آمد Edgbaston آزمون این یکی از همه زمان زیادی آزمون و ما کوتاه آمد و سپس در آزمون سوم ما تا به حال به آن را از نبرد برای قرعه کشی,” او اضافه شده است.

انگلستان تا به حال برنده خاکستر در سال 2005 پس از میزبان ضرب و شتم استرالیا 2-1 در پنج سری بازی.

استرالیا تا به حال پیروز این آزمون در خداوند اما سپس به سمت در رفت و دست دوم و چهارم آزمون هماهنگ باشد.

Ponting همچنین با اشاره به انگلستان همه طفیلی اندرو Flintoff تکان دادن استرالیا هاي برت لی دست پس از برنده شدن در تست دوم با دو اجرا می شود گفت: این خاطرات که به یاد دارد برای همیشه لطفا برای.

“چهارمین آزمون ما به پایان رسید تا از دست دادن و انگلستان معتقدند خط و پنجم به پایان رسید در یک قرعه کشی و ما به پایان رسید تا از دست دادن خاکستر. متاسفانه ما به اندازه کافی خوب نیست. ابدی تصویر به بیرون آمدن از این سری بود که از برت لی و اندرو Flintoff بر روی یک زانو جشن پایان یک آزمون بزرگ مسابقه” Ponting گفت.

“پس از برنده شدن در مسابقه Flintoff اولین حرکت بود تا به برت آنها چیزهایی هستند که من به یاد داشته باشید در مورد Ashes cricket ترین ما لذت می برد بازی سخت در زمین و هم Vaughan این تیم در سال 2005 سری,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net