Richa Chadha سهام ساده ترین چیز به دنبال برای کمک به صرفه جویی در زمین و طبیعت در جهان روز زمین!


Richa Chadha را در دقیقه-فیلم بلند توضیح می دهد که نکات ساده و ترفندها برای کمک به صرفه جویی در زمین است. این همیشه در مورد بزرگتر چیزهای کوچک تغییرات و تفاوت ها می توانید شروع به در خانه.

Richa Chadha in a still from the video. Picture courtesy/Richa Chadha's Instagram account

Richa Chadha, هنوز هم از این ویدئو. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Richa Chadha را Instagram account

در روز زمین, Richa Chadha ساخته شده یک ویدیو کپسوله سازی چند چیز ما می توانید تمام عمل را به تفاوت به طبیعت است. این تصویری بود که ساده و آسان به درک برای طرفداران از تمام سنین است. مسلما او گیاهخوار به دلیل آسیب وارده به محیط زیست توسط مقیاس بزرگ تولید گوشت. در اینجا امید هر کس می تواند یک نشانه و یاد بگیرند که برای ایجاد تغییرات اساسی به شیوه زندگی خود را به طوری که مزایای طبیعت ما در حال لذت بردن از در طول این مستند می تواند حتی زمانی که هر کس می شود به کار می کنند.

Richa را در دقیقه-فیلم بلند توضیح می دهد که نکات ساده و ترفندها برای کمک به صرفه جویی در زمین است. این همیشه در مورد بزرگتر چیزهای کوچک تغییرات و تفاوت ها می توانید شروع به در خانه. راهنمایی های او بسیار آسان است به دنبال متفاوت از ساخت یک فضای کوچک به رشد خود و اساسی تولید مثل گیاهان در خانه و یا با استفاده از بازیافت بطری های آب به جای استفاده از پلاستیک و یا حتی جلوگیری از در حال اجرا شیر آب هنگام مسواک زدن و یا تفرق آنهایی که خانه زباله و یا با استفاده از تکه آشپزخانه به عنوان کود برای گیاهان است.

Richa می گوید: در رسانه های اجتماعی “ساخته شده یک ویدیو امروز روز زمین است. اینها به اندازه کافی ساده حتی برای یک کودک 6 ساله است اما گاهی اوقات ما تمایل به فراموش کردن حتی اصول اولیه است که می تواند کمک کمک. در حالی که همه مشغول به اشتراک گذاری ویدئوها و تصاویر طاووس در جاده ها و دلفین ها در دریا, آسمان آبی روشن. ما نباید فراموش کنیم که طبیعت شفا است و ما باید برای بازگشت به روش های قدیمی ما که مستند آرام است”.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de