Rhea Chakraborty تصویری ‘نگران نباش’ شات در Sushant Singh Rajput خانه می رود ویروسی

Rhea Chakraborty تصویری ‘نگران نباش’ شات در Sushant Singh Rajput خانه می رود ویروسی – سرگرمی

به روز شده: Jul 06, 2020, 11:52 IST | Hitlist تیم | بمبئی

رئا به ضرب گلوله چند فیلم در Sushant Singh Rajput را Bandra خانه در طول مستند. در یکی از آنها انجام دور او دیده می شود به دوربین به عنوان آهنگ don’t Worry, Be Happy, جالب اینجاست که بازی می کند در پس زمینه

Rhea Chakraborty and (inset) Sushant Singh Rajput

Rhea Chakraborty و (الحاق) Sushant Singh Rajput

طرفداران هنوز هم آمدن به شرایط با مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput. طرفداران که هنوز عزادار مرگ بازیگر شده اند حفر قدیمی ویدئوها و تصاویر از Sushant در یاد. یک چنین تصویری بود که انجام دور به طور گسترده ای بود Sushant Singh Rajput را شایعه دختر, Rhea Chakraborty آواز ” دان “Worry, Be Happy’.

رئا به ضرب گلوله چند فیلم در Sushant Singh Rajput را Bandra خانه در طول مستند. در یکی از آنها انجام دور او دیده می شود به دوربین به عنوان آهنگ don’t Worry, Be Happy, جالب اینجاست که بازی می کند در پس زمینه. آن را مورد علاقه خود را پیگیری و نیز او caller tune.

یک نگاه:

Sushant Singh Rajput گفته خودکشی در ژوئن 14 در Bandra اقامت. در ارتباط با Sushant خودکشی مورد Bandra پلیس در ژوئن 20, ثبت کامل بیانیه Rhea Chakraborty برای نزدیک به 11 ساعت است. این بازیگر در او دقیق بیانیه نیز آمده چگونه او را ملاقات کرد و صحبت در مورد رابطه خود را. طبق بیانیه او ملاقات کرد او در سال 2013 زمانی که Rajput بود تیراندازی برای یک فیلم به نام Shudh Desi Romance و او تیراندازی برای فیلم صرف پدر Ki Maruti. “مجموعه دو فیلم نزدیک شد و من او را ملاقات نمود در آنجا برای اولین بار. پس از آن ملاقات ما در بسیاری از احزاب و دوستان شد” او به پلیس گفت.

چاکرابورتی حتی اظهار داشت که Rajput بود و درد و رنج بسیاری ذهنی اما هرگز گفت: هر کسی که در مورد آن. Sushant با توجه به Rhea استفاده می شود برای منزوی کردن خود را چند بار و گاهی اوقات می خواهم به خانه رعیتی در پونا. او همچنین گفت که او با مشورت پزشک و پس از او مبتلا به افسردگی و شروع به مصرف قرص برای آن, اما او تا به حال متوقف شده مصرف این دارو برای چند روز گذشته.

این بازیگر همچنین گفت: پلیس که Rajput پرسید: برای برخی از حفظ حریم خصوصی و از او خواست تا او را تنها بگذارید. “من در سمت چپ 6 ژوئن. نگاهی به وضعیت خود من محترم است و سمت چپ از Bandra فرض کنید که او در مورد خود فکر می کنم و همه چیز خوب خواهد شد زودتر از بعد. اما پس از آن من کردم این خبر که او خودکشی در ژوئن 14” بازیگر گفت: پلیس در بیانیه ای.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im