بیانیه ایندراجیت چاکرابورتی یک روز پس از آن منتشر شد که پسرش شویک روز جمعه به عنوان بخشی از کاوشگر در مرگ سوشانت سینگ راجپوت بازیگر به همراه ساموئل میراندا مدیر خانه بازیگر فقید دستگیر شد. آنها در بازداشت NCB تا 9 سپتامبر هستند

(L) Rhea Chakraborty with brother Showik (Courtesy/Instagram account of Rhea), (R) Indrajit Chakraborty (File pic)

(L) Rhea Chakraborty with brother Showik (Courtesy/Instagram account of Rhea), (R) Indrajit Chakraborty (File pic)

ایندراجیت چاکرابورتی، پدر بازیگر نقش رئا چاکرابورتی، با صدور بیانیه ای دستگیری پسرش شویک چاکرابورتی را تقبیح کرده و وحشت خود را از این که رئا ممکن است بعدی باشد، اضافه کرده است.

“تبریک هند، شما پسر من را دستگیر کرده اند، من مطمئن هستم بعدی در خط دختر من است و من نمی دانم که بعد از آن است. شما به طور موثری یک خانواده طبقه متوسط را تخریب کرده ای. اما البته به خاطر عدالت همه چیز موجه است. جای هیند.» پدر رئا ایندراجیت چاکرابورتی، سرهنگ بازنشسته ارتش، در این بیانیه گفت.

بیانیه ایندراجیت چاکرابورتی یک روز پس از آن منتشر شد که پسرش شویک روز جمعه به عنوان بخشی از کاوشگر در مرگ سوشانت سینگ راجپوت بازیگر به همراه ساموئل میراندا مدیر خانه بازیگر فقید دستگیر شد. آنها تا ۹ سپتامبر در بازداشت اداره کنترل مواد مخدر (NCB) هستند.

رئا که دوست دختر سوشنت بود، صبح روز یکشنبه برای کباب کردن NCB احضار شده است. ادامه مطلب: رو به دستگیری، رئا به دفتر NCB بمبئی گزارش می دهد

پیش از ورود او برای بازجویی NCB در روز یکشنبه، ساتیش مانشینده وکیل این بازیگر بیانیه ای صادر کرد. منشنده در بیانیه خود گفت: «رئا چاکرابورتی آماده دستگیری است چرا که این یک شکار جادوگر است و اگر دوست داشتن کسی جرمی باشد با عواقب عشقش مواجه خواهد شد.»

وی افزود: “بی گناه بودن، او در تمام پرونده هایی که پلیس بیهار اکنون با CBI، ED و NCB به هیچ دادگاهی برای وثیقه پیش بینی شده نزدیک نشده است.”

همچنین بخوانید: آیا Rhea Chakraborty پرداخت قیمت برای بودن در عشق با سوشانت سینگ راجپوت؟

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار