Rhea Chakraborty به SC: در زندگی می کنند-در رابطه با Sushant بودن ‘به دروغ دخیل’ در حال حاضر

Rhea Chakraborty به SC: در زندگی می کنند-در رابطه با Sushant بودن ‘به دروغ دخیل’ در حال حاضر – سرگرمی

به روز شده: Jul 31, 2020, 08:57 IST | ANI | بمبئی

Rhea Chakraborty دریافت کرده بود, مختلف, مرگ و تجاوز به عنف تهدید و او در تروما با توجه به SSR مرگ که چندین برابر بیشتر به دلیل حساسیت رسانه در خصوص مورد جزئیات درخواست

Rhea Chakraborty and Sushant Singh Rajput

Rhea Chakraborty و Sushant Singh Rajput

ادعای بی گناهی او در Sushant Singh Rajput ادعا مورد خودکشی قبل از دیوان عالی کشور در دادخواست بازیگر بالیوود Rhea Chakraborty گفت او شده است به دروغ دخیل در این مورد. در این طومار همچنین ادعا کرد که او در یک “زندگی می کنند-در رابطه” با مرحوم بازیگر. “من دروغ دخیل در پرونده” چاکرابورتی اظهار داشت: در دادخواست. او ادعا که وجود دارد را نمی توان یک “بی طرفانه بررسی” در بیهار برای این مورد و از این رو او به دنبال انتقال کاوشگر در صنوبر به بمبئی.

“در بحار وجود دارد نمی تواند بی طرفانه بررسی و در نتیجه او به دنبال انتقال کاوشگر در FIR ثبت نام در بیهار به بمبئی” او اظهار داشت: در دادخواست. بیهار پلیس آغاز تحقیقات پس از FIR ثبت شده توسط Rajput پدر KK سینگ در پتنا در برابر چاکرابورتی تحت چندین بخش از جمله abetment از خودکشی. بیهار دولت و Rajput خانواده باید ثبت هشدارهای قبل از دیوان عالی کشور در روز پنج شنبه به دنبال به چالش چاکرابورتی دادخواست.

“این امر می تواند فقط مصلحت در صورتی که انتقال از این مورد است که کارگردانی از پتنا به بمبئی” چاکرابورتی اعلام کرد. در دادخواست او ادعا کرد که Rajput شد مبتلا به “افسردگی را از برخی از زمان و نیز در “ضد افسردگی”. “او خودکشی در صبح روز 14 ژوئن 2020 در Bandra اقامت با دار زدن خود” را بخوانید دادخواست.

او تا به حال دریافت های مختلف مرگ و تجاوز به عنف تهدید و او در تروما با توجه به Rajput مرگ که چندین برابر بیشتر به دلیل حساسیت رسانه در خصوص مورد به عنوان خوانده شده درخواست. این بازیگر بیشتر ادعا کرد که او تا به حال نیز شکایت در بمبئی سانتا کروز ایستگاه پلیس در برابر مرگ و تجاوز جنسی تهدید.

قبلا چاکرابورتی حال خواستار CBI پروب در مورد.

در یکی دیگر از توسعه روز پنج شنبه دادگاه عالی حاضر به شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط یک Alka پریا به دنبال انتقال پرونده به اداره مرکزی تحقیقات (CBI). Rajput مرده پیدا شد در بمبئی اقامت در ژوئن 14.

با توجه به بمبئی پلیس اظهارات 41 نفر از جمله فیلمساز Mahesh Bhatt, فیلم, منتقد Rajeev Masand مدیر-تولید کننده Sanjay Leela Bhansali و فیلمساز Aditya Chopra ثبت شده در این تحقیقات تا کنون.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید