شناخته شده به عنوان یک طفیلی که خفاش ها چپ دست و کاسه آهسته چپ بازوی Krunal Pandya ناشناخته بالیوود طرف به او

Karan Wahi and Krunal Pandya

Karan Wahi و Krunal Pandya

این یک واقعیت شناخته شده است که کریکت و بالیوود دو تا از بزرگترین ادیان در هند. آنها مردم را با هم و دو برابر سرگرمی ميکنند. این بار در بازی جیغ شدید و تند در Krunal Pandya آینده به دو برابر سرگرم کننده آوردن جهان از کریکت و عشق به موسیقی با هم.

شناخته شده به عنوان یک طفیلی که خفاش ها چپ دست و کاسه آهسته چپ بازوی Krunal Pandya ناشناخته بالیوود جانبی برای او. از طرفداران سرسخت فیلم Krunal زمان در مرکز صحنه و وارد نشان می دهد در اکثر dhamakedaar راه ممکن – انجام Bala امضا گام. از ارائه دیالوگ از فیلم Gangs of Wasseypur – بخش 2 به صحبت کردن در مورد شباهت بین او و Ajay Devgn, Krunal خجالتی نیست و دور از آشکار خود را بالیوود طرف به بیننده است.

Karan Wahi and Krunal Pandya

در آتش سریع بخش میزبان Karan Wahi از او پرسید “اگر شما تا به حال به اختصاص یک کریکت به شخصیت های زیر که خواهد بود ؟ که Krunal جواب داد: “Chulbul Pandey است قیدار Jadhav, Mogambo است Shikhar Dhawan, Rowdy Rathore Virat Kohli و زندانی don omar هستند Krunal و Hardik…”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su