مراسم زمان برای سلمان خان و Aayush Sharma برای بازسازی این مراتی فیلم!

مراسم زمان برای سلمان خان و Aayush Sharma برای بازسازی این مراتی فیلم! – سرگرمی

به روز شده: فوریه 25, 2020, 13:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

سلمان خان و Aayush Sharma همه را به اتحاد دوباره برای بازسازی این مراتی فیلم و بهایی طرفداران قطعا خوشحال می شود!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Aayush Sharma

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Aayush Sharma

سلمان خان راه اندازی برادر در قانون Aayush شارما در سال 2018 با این رام-com Loveyatri. و در حال حاضر دو همه را دوباره و این بار ستاره نمی شود, تولید فیلم خود را اما در عمل در آن است. <url> گزارش می دهد که Dabangg استار در حال کار بر روی بازسازی مراتی فیلم Mulshi الگوی.

یک منبع گفت: “پس از مراتی فیلم Mulshi الگوی ظهور به عنوان یک ضربه یک زن و شوهر از سال پیش, مدیر, Pravin Tarde نگه داشته بود یک نمایش ویژه از فیلم برای آرباز و سلمان خان. هر دو تا به حال دوست game, این فیلم به عنوان مفهوم موضعی و درگیر کشاورزان است. آنها مشتاق به انجام Hindi بازسازی اما buzz است که سلمان تنها به تازگی به دست آورد بازسازی حقوق Mulshi و الگو را اعلام کرد به زودی. اما به جای Pravin Tarde, Powered Minawala خواهد بود کارگردانی بازسازی.”

آن افزود: “این یک قدرتمند حمایت از نقش سلمان و کاتالیست که از طریق آن در نهایت Aayush گرفتار شده است. سلمان مورد نیاز خواهد بود برای شلیک به مدت 15-20 روز در برنامه است. هنگامی که او کامل Radhe در ماه مارس او را در سفر به ایالات متحده آمریکا و کانادا برای ملاقات و خوش آمد می گوید تور در ماه آوریل و پس از آن یک بار او را از پشت او شروع شوت Powered فیلم از یک شروع-به-پایان برنامه که از ماه مه آغاز می شود. صحنه عمدتا مقابله آنهایی که با Aayush خواهد شد که شروع به شلیک در ماه مارس.”

اما این تنها فیلم Aayush انجام شده است او همچنین دنده با کاترینا کایف خواهر ایزابل کایف برای یک فیلم با عنوان Kwatha. خان از سوی دیگر در حال آماده سازی خود برای فیلم هایی مانند Radhe ضربه 2 و Kabhi عید Kabhi دیوالی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im