Resul Pookutty: من را از طریق رفته بود در نزدیکی شکست که هیچ کس به من کار هندی فیلم

Resul Pookutty: من را از طریق رفته بود در نزدیکی شکست که هیچ کس به من کار هندی فیلم – سرگرمی

منتشرشده: ژوئیه 27, 2020, 14:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آکادمی-برنده جایزه فیلم هندی طراح صدا, ویرایشگر صوت و صدا, میکسر, Resul Pookutty گرفته شده به حساب توییتر خود را به بحث در مورد چگونه او را از طریق رفت تفکیک با توجه به کار در فیلم هندی!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Resul Pookutty

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Resul Pookutty

بسیاری از بحث و گفتگو و بحث در اطراف خویش و قوم پرستی و groupism رخ داده در طول چند هفته گذشته. بازیگران متعدد فیلمسازان و خوانندگان صحبت در مورد این بی عدالتی است که با هنرمندان در برادری درمان شده اند.

به تازگی maverick آهنگساز موسیقی AR Rahman همچنین صحبت در مورد چگونه برخی باندهای در بالیوود مشغول به کار بودند در برابر او. او اظهار داشت: “من نمی گویم هیچ به فیلم خوب, اما من فکر می کنم وجود دارد این است که یک باند که با توجه به سوء تفاهم گسترش برخی شایعات نادرست.”

او افزود: “من انجام تاریک فیلم به دلیل وجود یک باند کل کار مقابل من. مردم انتظار دارند که من به انجام مسائل وجود دارد ولی یکی دیگر از گروهی از مردم در جلوگیری از که از اتفاق می افتد و بدون آنها دانستن است که آنها انجام می دهند آسیب برساند.” در واکنش به مصاحبه خود فیلمساز Shekhar Kapur نیز تا به حال به صدای جیر جیر چیزی در مورد او.

او توییتی- “شما می دانید آنچه شما مشکل است @arrahman ? شما رفت و #اسکار . اسکار بوسه مرگ است در بالیوود. آن را ثابت می کند شما باید استعداد تر از بالیوود می تواند اداره کند.” (sic)

و در واکنش به این توییت دیگری برنده جایزه اسکار هنرمند از هند مشهور طراح صدا Resul Pookutty توییتی است که چگونه او بیش از حد مجبور به رفتن را از طریق تفکیک و پس از او نه گرفتن در فیلم هندی. نگاهی به صدای جیر جیر خود را در اینجا:

که همه او همچنین اظهار داشت که چگونه او لذت می برد که فاز زمانی که او در بالا و پس از آن تا به حال از طریق رد. او نوشت: – “@shekharkapur …و بعدا زمانی که من این بحث را با من
@TheAcademy اعضای دوستان به من گفتند که در مورد #OscarCurse! این رو با همه! من لذت بردم از رفتن را از طریق مرحله که زمانی که شما در بالای جهان و زمانی که شما می دانید مردم رد شما این بزرگترین واقعیت را بررسی کنید!” (sic)

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید