مدیران رستوران غارت مواد غذایی تحویل اجرایی در جنوب شرقی دهلی

مدیران رستوران غارت مواد غذایی تحویل اجرایی در جنوب شرقی دهلی نو – اخبار

به روز شده: مه 25, 2020, 11:29 IST | ANI | دهلی نو

برادران در حال مدیران در رستوران ها جداگانه در حالی که دیگر نسبی Sumit با این نسخهها کار به عنوان فروشنده در یک فروشگاه سخت افزار در کننوقت محل.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

دو رستوران مدیران و نسبی خود را به اتهام سرقت مواد غذایی تحویل اجرایی در حالی که او به تنهایی در جنوب شرقی دهلی Aashtha Kunj پارک, پلیس گفت:. پلیس با شناسایی سه متهم با کمک فیلم دوربین مدار بسته و آنها را دستگیر کردند روز شنبه از Mamraj mohalla, گڑھی در دهلی نو گفتند.

به سرقت گوشی تلفن همراه و یک چاقو متهم مورد استفاده در سرقت نیز بهبود از آنها یک مقام پلیس گفت:. متهم شناخته شدند Nishant کومار (21) و برادرش Sushant کومار (24) و خود را نسبت Sumit Kumar (25). برادران در حال مدیران در رستوران ها جداگانه در حالی که دیگر نسبی Sumit با این نسخهها کار به عنوان فروشنده در یک فروشگاه سخت افزار در کننوقت محل.

همه آنها در حال ساکنان دریا در شرق کایلاش, پلیس گفت:. هیچ یک از این سه متهم کرده است هر گونه قبلی involvements در هر جرم و جنایت. معاون کمیسر پلیس (جنوب شرق) RP مینا گفت: Nishant و Sumit الکلی هستند و با توجه به مستند آنها در مواجهه با کمبود پول به صندوق اعتیاد خود.

به گفته پلیس این حادثه در روز پنجشنبه برگزار شب هنگامی که ویشنو کومار تحویل مواد غذایی اجرایی شد رفتن به سانت نگر در شرق Kaliash از باران Basera نهرو محل. در شکایت خود ویشنو گفت: هنگامی که او رسیده نزدیکی Aashtha Kunj پارک در اطراف 7.30 سه نفر مواجه او و سعی در گرفتن تلفن همراه خود را. زمانی که او مقاومت Sumit او حمله با چاقو و دیگری متهم به سرقت تلفن همراه خود را. مجروح تحویل فرد گرفته شد به AIIMS تروما مرکز با استفاده از روش PCR کارکنان و بیانیه ثبت شد, پلیس گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de