مشهور باس گیتاریست متی سلیگمن عبور دور در 64 پس از نبرد با کروناویروس

مشهور باس گیتاریست متی سلیگمن عبور دور در 64 پس از نبرد با کروناویروس – سرگرمی

انتشار: May 19, 2020, 15:01 IST | سرپرستان | بمبئی

شناخته شده و مشهور باس گیتاریست متی سلیگمن در گذشت, در سن 64 پس از مبارزه با کروناویروس!

Matthew Seligman Picture Courtesy: YouTube

متی سلیگمن تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب

مشهور باس گیتاریست متی سلیگمن که بازی با اواخر آیکون موسیقی, دیوید بووی در Live Aid در سال 1985 درگذشت و پس از یک نبرد با کوروناویروس. او 64.

سلیگمن بهترین و شناخته شده برای نقش خود در, موج جدید صحنه در 1980s. او یک عضو از نرم پسران و تامپسون, دوقلو, همچنین همکاری با توماس دالبی.

دالبی, 61, تایید سلیگمن مرگ و گفت: یک شمع افروزی به یاد داشته باشید ستاره خواهد شد در یوتیوب زنده در آوریل 19, به گزارش dailymail.co.انگلستان. “متی می خواهید ما را به یاد داشته باشید زمان خوب و یک مهمانی” دالبی گفت.

سلیگمن شده بود مبارزه COVID-19 به مدت دو هفته و تا به حال شده است در یک در یک بیمارستان در لندن است. او پشت سر پسر Deji دختر لیلی و مامی شریک زندگی خود را و لیلی ، او متولد قبرس و مطرح در انگلستان است. نوازنده بیس اول آمد به شهرت به عنوان یک عضو موسس بروس وولی و دوربین باشگاه و روانگردان گروه نرم پسران.

سلیگمن به دست آورده شهرت به عنوان یک موسیقیدان جلسه و همکاری با Morrissey, Tori Amos, Sinead o’connor و دیوید بووی. او حتی در بووی را یاد 1985 عملکرد در زندگی کمک به مخاطبان میلیارد و نیز برجسته در دو آلبوم بعدی خود.

نرم پسران عضو رابین هیچکاک پرداخت ادای احترام به سابق خود bandmate و گفت: “همه می رود اما هیچ یک از ما انتظار متی ما را ترک کرده تا به طور ناگهانی برای همیشه لطفا برای. من عمیقا سپاسگزار به بازی موسیقی با او – شما واقعا می تواند چهره خود را ببینید نور مثل ماه کامل زمانی که او در حال بازگشت به یک نگاهی به او لذت می برد.”

“او روی صحنه خواهد lope و تلو تلو خوردن و سرعت زمانی که موسیقی به او منتقل شد. متی بود و همیشه خواهد بود یکی از نوابغ هیچکاک اضافه شده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de