ریس ویترسپون: من فقط نمی ترس مرگ

ریس ویترسپون: من فقط نمی ترس در حال مرگ – سرگرمی

انتشار: Jun 13, 2020, 09:04 IST | سرپرستان | بمبئی

ریس ویترسپون صحبت در مورد افکار خود را در مرگ او به عنوان co-بازیگر نیکول کیدمن reminisced در مورد زمانی که او گفت: “از نظر قانونی ورزش” بازیگر که “فکر می کند در مورد آن در همه زمان ها”.

Reese Witherspoon/picture courtesy: Reese Witherspoon's Instagram account

ریس ویترسپون/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: ریس ویترسپون را Instagram account

ستاره هالیوود ریس ویترسپون ترس از مرگ چرا که او معتقد است که در “قدرت بالاتر”. ریس ویترسپون صحبت در مورد افکار خود را در مرگ او به عنوان co-بازیگر نیکول کیدمن reminisced در مورد زمانی که او گفت: “از نظر قانونی ورزش” بازیگر که “فکر می کند در مورد آن در همه زمان ها”.

“(پرسیدم) ‘آیا شما تا به حال فکر می کنم در مورد مرگ ریس? چون من فکر می کنم در مورد آن را در همه زمان’. و او را مانند “نه, من فکر نمی کنم در مورد آن, زیرا من می دانم که در آن من قصد دارم’. من آرزو می کنم من تا به حال یقین. ریس نمی کند ترس از چیزهایی است که برای برخی” کیدمن گفت: فردا نیوز, به گزارش femalefirst.co.انگلستان.

ویترسپون گفت: در انتشار مصاحبه: “من لازم نیست که بسیاری از ترس است که درست است. یک زمان وجود دارد و یک هدف و یک جای من نیست, ترس از مرگ, چرا که من می دانم وجود دارد, بهشت است. من آن را می دانم. من عمیقا معتقدم که وجود یک قدرت بالاتر – و من نمی دانم آنچه در آن است – اما من فقط نمی ترس در حال مرگ است.

او افزود: “بسیاری از مردم از این سرکوب تجارب با دین من نیست. من این احساس باور نکردنی پذیرش و که هر کس یک هدیه و همه ما فرزندان خدا و هدف خود را در جهان برای پیدا کردن هدیه ای که خدا به شما داد.”

ویترسپون به تازگی به اشتراک گذاشته است که او را به داشتن “زمان از (او) و زندگی” در حال حاضر گفت که او نمی تواند شادتر با نحوه زندگی او سوژه متحرک از روبرو ،

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im