کاهش یک نفر به آمار

کاهش یک نفر به یک آمار – اخبار

منتشرشده: مارس 22, 2020, 04:26 IST | روزالین D’mello | بمبئی

در حالی که هند هدایت تمام آن ممکن است نسبت به پیروزی در جنگ در برابر COVID-19 همه گیر آن در نظر گرفته شده توسط نخبگان شهری به عنوان غیر خودی در حال صید توسط گرسنگی در جاده ها

Migrants walking to Rajasthan rest on the highway. PIC/suresh karkera

مهاجران در راه رفتن به راجستان بقیه در بزرگراه. عکس/suresh karkera

picبه عنوان فاجعه تاثیر بی ملاحظه حکومت است که نشان روزانه من در حفظ و بازگشت به همان سوال — چه شد بدترین سناریو ما امیدوار بودند برای جلوگیری از ؟ آنچه در حال حاضر اتفاق می افتند مقیاس مهاجرت دسته جمعی توسط مردم آسیب پذیر ترس از چگونه آنها می توانند همچنان به گذران زندگی در شهرستانها که هرگز واقعا قبول آنها به عنوان ساکنان به نظر می رسد بسیار بدترین حالت به من.

زمانی که مستند برقرار شد با اطلاع کمی با سختی هر زمان برای مردم به انتخاب آگاهانه در مورد تامین امنیت سایت های خود را در خانه چه بود وضعیت ما در تلاش برای جلوگیری از آن لازم است این مستند در وهله اول ؟ آن را تشدید مرگ و میر? ما در تلاش برای کاهش بار بر روی ما تحت بودجه بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم های پر بزرگراه های ما با تلفات به جای ؟

وقتی که صدای از قبل ضبط شده عمومی-علاقه پیام هر بار من سعی کنید به ایجاد یک تماس تلفنی به من گفتن من نباید stigmatise مردم با بیماری من احساس متمایز خشم در نفاق از مردم ریاست جمهوری را بر ما سرنوشت. اولا به این دلیل که آنها بسیار سریع به سرزنش اعضای غیر هندو فرقه برای سازماندهی یک رویداد عمومی به عنوان اگر Hindutva انجیل انجام داده بود هیچ چیز از نوع; و ثانیا به این دلیل که پیام صحبت می کند در مورد “پیروزی در جنگ در برابر COVID-19”.

این زبان از جنگ ناراحت کننده است چرا که حتی اگر دشمن نامرئی است, صحبت از جنگ نشان میدهد که وجود خواهد داشت بدن خواهد شد که قربانی بزرگتر علاقه حفاظت از “ملت”. این شبیه به خط مقدم شدند. هنگامی که ما صحبت در مورد افراد به خصوص کسانی که بیشتر شکننده آسیب پذیر و به حاشیه رانده شده به عنوان صرف بدن ؟ هنگامی که ما شروع به درک که هر بدن یک کل کامل با ذهن و روح و ذهنیت و اشتیاق و میل به ایجاد زندگی می کنند احساس می کنید ؟

آن است که dehumanising کاهش می یابد به یک آمار. کسانی که فوت کرده اند از عوارض ناشی به دلیل COVID-19 حداقل باید شأن بودن شمارش به عنوان مرگ و میر یک بیماری همه گیر. کسانی که در حال مرگ هستند برخی کیلومتر خارج از روستا پس از داشتن راه می رفت برای روز در گرمای سوزان و در میان گرسنگی نیست گفته است که امتیاز. آنها تلفات این ادعا جنگ که هند باید در همه هزینه ها ، شما شروع به شرایط به تدریج که این کشور نیست و متعلق به آنها است چرا که آنها نه نخبگان. آشکار واژگون از قوانین کار توسط برخی از دولت صحبت می کند حجم در مورد چگونه کسانی که در قدرت در cahoots با کاپيتاليستى چارچوب درک مهاجر رنجبر بدن و درست است که یک بدن, یک دستگاه یکبار مصرف و قابل تعویض است.

که بسیاری از مهاجران بودند که تبدیل دور در مرزهای متحده که به آنها تعلق دارد که آنها به دنبال ورود مجدد در زمینههایی که صنایع می شد دوباره باز صحبت می کند حجم در مورد چگونه ما به طور مداوم انکار کار ما جمعیت آژانس بیش از نوع کار آنها ممکن است تمایل به انجام.
P. Sainath حقیقت-بمباران بسیاری در مصاحبه اخیر خود که عنوان کشید و از یک نقل قول از او “شهری هند نمی مراقبت در مورد کارگران مهاجر تا 26 مارس تنها مراقبت در حال حاضر به دلیل آن را از دست داده و خدمات خود را.”

وجود دارد یک بخشی از من است که مخفیانه امیدوار است که رهبران کارگری که موفق به بازگشت به خانه می یابد و آنها شادتر هستند وجود دارد و لازم نیست به موضوع خود را به precariousness از خدمات نخبگان و مردم که نمی تا زمانی که به تازگی در مورد مراقبت از خود وجود است. آن می تواند سیگنال آغاز معاصر ضد سرمایه داری مخالفت.

ربکا Solnit ما را به یاد در اخیر مقاله “‘غیر ممکن است در حال حاضر اتفاق افتاده است’: آنچه coronavirus به ما آموزش می تواند در مورد امید” که ما به یک چهارراه ما پدید آمده از آنچه که ما فرض نرمال بود و همه چیز را به طور ناگهانی لغو شد. “یکی از وظایف اصلی ما در حال حاضر — به ویژه کسانی از ما که نه بیمار و نه خط مقدم کارگران و برخورد با دیگر اقتصادی یا مشکلات مسکن است — برای درک این لحظه آنچه در آن ممکن است نیاز به از ما و آنچه در آن ممکن است ممکن است” او می نویسد. “هنگامی که یک طوفان فروکش هوا تمیز شسته از هر چه ذرات شده است مخدوش کردن این نمایش و شما اغلب می توانید دورتر و بیشتر به شدت از هر زمان دیگر. در زمانی که این طوفان تخلیه ممکن است ما به عنوان افرادی که جان سالم به یک بیماری جدی یا تصادف ببینید که در آن ما شد و که در آن ما باید در یک نور جدید. ما ممکن است احساس رایگان به دنبال تغییر در راه است که به نظر می رسید غیر ممکن است در حالی که یخ از وضعیت موجود قفل شده بود. ما ممکن است عمیقا متفاوت حس خودمان ما و جوامع ما در سیستم های تولید و آینده ما است.”

این جایی است که امید می تواند دروغ در انتخاب ما را در این لحظه مهم در مورد چگونه ما می خواهیم به زندگی می کنند زندگی ما است. نماز من است که ما شروع به انجام این کار توسط تصدیق ما چگونه با یکدیگر در ارتباطند شگرف ارتباط است که ما را متصل به هم است که باعث می شود ما پاسخگو به یکدیگر است که باعث می شود ما همدست در هر یک از دیگر مراقبت از خود است.

تعمق در زندگی و زمان Everywoman, روزالین D’Mello معتبر هنر منتقد و نویسنده از یک کتاب, من عاشق. او توییتهای @RosaParx
ارسال انتقادات و پیشنهادات خود را [email protected]

نظرات بیان شده در این ستون به فرد و اصلا نشان دهنده آن از کاغذ

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de