Rebel Wilson flaunts پیشرفت از دست دادن وزن پس از اعلام 2020 ‘هفته سلامت’

Rebel Wilson flaunts پیشرفت از دست دادن وزن پس از اعلام 2020 ‘هفته سلامت’ – سرگرمی

به روز شده: Jun 17, 2020, 13:41 IST | ANI | Washington D. C

در حال حاضر ‘isn’t It عاشقانه ستاره در حال گردش است سر با یک تعداد انگشت شماری از تصاویر از های اخیر شب با چهره او.

Pic courtesy/Rebel Wilson's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Rebel Wilson Instagram account

استرالیا بازیگر Rebel Wilson توسط black pussy پیشرفت از دست دادن وزن. با توجه به فاکس نیوز در اوایل سال جاری 40 ساله بازیگر تلقی 2020 ‘سال سلامت’ به عنوان او شروع به از دست دادن وزن سفر. در ماه مه ویلسون به اشتراک گذاشته است که او تناسب اندام هدف این است که برای باریک کردن به 75 کیلوگرم است که حدود 165 پوند است. پایان سال است.

در حال حاضر ‘isn’t It عاشقانه ستاره در حال گردش است سر با یک تعداد انگشت شماری از تصاویر از های اخیر شب با چهره او. ویلسون قرار دادن یک پست در Instagram جایی که او مشترک دو عکس از خودش در یک ابریشمی لباس زانو با عمیق v-گردن. با نازک طلا کمربند تکمیل گروه.

در زیرنویس ‘گربه’ استار اعلام کرد که او در استرالیا به تبلیغ جدید آمازون اصلی نشان می دهد, ‘LOL: آخرین خنده.’ چند ساعت بعد Wilson, مشترک, چند عکس در همان ساز و برگ اما این بار نما با یک رفیق از مال انزن. در اولین عکس, جفت کنار هم و با لبخند به دوربین در حالی که دوم ویژه دوستان اواسط خنده.

در پس زمینه از تصاویر, خانه اپرای سیدنی قابل مشاهده بود. ویلسون در روز دوشنبه به نظر می رسد در استرالیا نشان می دهد صبح ‘طلوع’ که در آن او صحبت روال تناسب اندام در حالی که اجتماعی فاصله میان COVID-19 بیماری همه گیر.

او گفت: خروجی (از طریق اخبار.com.au): “من انجام بسیاری از کار کردن بود که سخت با کروناویروس محدودیت چون من تا به حال به بیرون رفتن به پارک و دروغ فقط در خاک انجام من نشستن یو پی اس.

“در حال حاضر آن را سرد در صبح و بنابراین من خوشحالم که این ورزشگاه در حال بازگشایی,” او اضافه شده است.

ماه گذشته Wilson مشترک او هدف از دست دادن وزن و خواست طرفداران خود را به نگه داشتن در اهداف خود امیدوار کننده “به ارزش آن خواهد شد.”

او نوشت: در Instagram در کنار یک عکس از خودش را در عرق “سعی کنید و به کمی تلاش هر روز…من می دانم که برخی از روز خسته کننده به عنوان جهنم شما احساس می کنید مانند دادن شما ناراحت در عدم پیشرفت…اما خوب همه چیز در حال آینده راه خود را.”

این بازیگر در ادامه به توضیح است که علاوه بر وزن پایین او را نیز “کار سخت” برای فشار به یکی از فیلم های او به تولید.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im