RBI کلاه بله بانک محدودیت برداشت در تومان 50,000; Mumbaikars با عجله به دستگاههای خودپرداز

RBI کلاه بله بانک محدودیت برداشت در تومان 50,000; Mumbaikars با عجله به خود پرداز – اخبار

انتشار: Mar 06, 2020, 09:58 IST | ANI | بمبئی

اما مشتریان ادعا کرد که این بانک داده نشده بود هیچ گونه اطلاعات قبلی در مورد آن در حالی که بسیاری از rued که دستگاههای خودپرداز باید اجرا از پول نقد.

Pic/Yes bank's Twitter

عکس/بله بانک توییتر

پس از بانک مرکزی هند (RBI) در روز پنج شنبه اعمال ماه مهلت قانونی بله بانک با استناد به “وخامت جدی در آن موقعیت مالی”, دربندی خروج در حد 50000 تومان سپرده گذاران در اینجا با عجله به دستگاههای خودپرداز برای برداشت پول نقد.

اما مشتریان ادعا کرد که این بانک داده نشده بود هیچ گونه اطلاعات قبلی در مورد آن در حالی که بسیاری از rued که دستگاههای خودپرداز باید اجرا از پول نقد.

در طول دوره توقف Yes Bank Limited نباید بدون اجازه کتبی از بانک مرکزی هند را در مجموع پرداخت به سپرده از مبلغ بیش از Rs. 50,000 دروغ گفتن به اعتبار خود در هر گونه صرفه جویی در زمان و یا دیگر حساب سپرده.

Nand کومار بله مشتری بانک گفت: آنی که او می خواست به برداشت پول نقد اما “ATM زد نقدی” به عنوان بسیاری از مردم خارج پول خود را.

“بانک ها در نظر گرفته شده قابل اعتماد توسط یک انسان معمولی اما از حالا به بعد مردم شروع به از دست رفتن اعتماد خود را. RBI چنین عمل هر زمان که آن را می خواهد. چه جرم مشترک ، بانک اطلاع نیست چیزی به ما گفت:” کومار.

“کارکنان بانک و دیگر اعضای همواره خواست مردم برای واریز پول بیشتر. ما استفاده می شود برای دریافت برخی پیام ها در گوشی های مورد مشابه اما بله بانک توطئه و گمراه کردن مردم,” او اضافه شده است.

مشتری دیگری گفت که او نیاز به برداشت پول نقد بیش از 50,000 تومان اما درمانده است به عنوان RBI به دربسته خروج از حد.

“من باید یک حساب کاربری در بله بانک. برداشت شده است در پوش تومان 50,000 این اشتباه است. ما خواهد بود با مشکل رو به هولی در اطراف است. این بانک همچنین به ما اطلاع در مورد هر چیزی. من Rs 2 لاخ در حساب من و من نیاز به اطراف تومان 1-1.5 لاخ. یک نوع مشابه از وضعیت رخ داده است با PMC شده است. درخواست ما از دولت این است که پول ما باید پاک و بازگشت در اولین,” او اضافه شده است.

RBI در روز پنج شنبه گفت: “مهلت” تحمیل شده بر روی Yes بانک تاکید بر این که این بانک توانایی مالی دستخوش کاهش مداوم تا حد زیادی به دلیل عدم توانایی بانک برای افزایش سرمایه.

“موقعیت های مالی از بله بانک با مسئولیت محدود. (بانک) دستخوش کاهش مداوم تا حد زیادی به دلیل ناتوانی این بانک برای افزایش سرمایه به آدرس بالقوه وام و زیان حاصل نکند تحریک نیایش پیوند پیمان توسط سرمایه گذاران و خروج از سپرده” RBI در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

“این بانک نیز تجربه جدی در مسائل حکومت و شیوه ها در سال های اخیر که منجر به کاهش مداوم از بانک. بانک مرکزی شده است ثابت در تعامل با مدیریت این بانک به پیدا کردن راه هایی برای تقویت ترازنامه و نقدینگی کردند.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de