راوی بنارس در لالیگا بازگشت: عالی برای دیدن بارسلونا زنده و لگد زدن

راوی بنارس در لالیگا بازگشت: عالی برای دیدن بارسلونا زنده و لگد زدن – ورزش

به روز شده: Jun 14, 2020, 14:09 IST | ANI | دهلی نو

در اوایل این هفته لالیگا دوباره خود را به حالت تعلیق در فصل. این 2019-20 نجومی به حالت تعلیق در آمد از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

Pic courtesy/Ravi Shastri's Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/راوی بنارس را حساب توییتر

همانطور که بارسلونا را شکست داد مایورکا 4-0 در لالیگا راوی بنارس سر مربی هندی ارشد مردانه کریکت تیم روز یکشنبه گفت که این فوق العاده است برای دیدن بارسلونا زنده و لگد زدن.

در اوایل این هفته لالیگا دوباره خود را به حالت تعلیق در فصل. این 2019-20 نجومی به حالت تعلیق در آمد از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بنارس مشترک یک زن و شوهر از عکس ها از بارسلونا بازی و زیر نویس پست با عنوان: بزرگ به یک تیم بزرگ پشت در پارک زنده و لگد زدن @FCBarcelona”.

در طول دیدار مقابل مایورکا آرژانتین مهاجم لیونل مسی تبدیل به تنها بازیکن به نمره بیش از 20 گل در 12 فصل متوالی از لالیگا.

مسی برای بارسلونا به ثمر رساند و در وقت های اضافی بازی و به عنوان یک نتیجه به دست او شاهکار به ثمر رساند بیش از 20 گل به صورت متوالی در 12 فصل.

بارسلونا را شکست داد مایورکا 4-0 پس از گل از آرتورو ویدال, Martin Braithwaite یوردی آلبا و مسی.

مسی همچنین کمک در گل دوم بارسلونا و به عنوان یک نتیجه او کمک افزایش یافته است به 14 برای این فصل است.

در حال حاضر مسی هم بهترین گلزن و کمک دهنده در فصل جاری لالیگا.

با این بارسلونا است و افزایش آن منجر شود بیش از رئال مادرید با پنج امتیاز در بالای جدول.

با این حال رئال مادرید خواهد بود و در عمل بعد از امروز در برابر ایبر. بارسلونا بعدی چهره لگنس در سه شنبه, ژوئن 16.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im