راوی بنارس در دیدار ‘ICC مقررات’ در ازدحام با سگ. دیدن عکس

راوی بنارس در دیدار ‘ICC مقررات’ در ازدحام با سگ. ببینید عکس – ورزشی

منتشر شده: مه 25, 2020, 11:53 IST | سرپرستان | بمبئی

در حالی که تصویر اول نشان می دهد که او در یک اجتماع افراد یک تیم با پنج سگ به یک ثانیه می بیند یک پیاده روی در سبک پوشیدن سایه.

A picture from Ravi Shastri's Twitter

یک تصویر از راوی بنارس توییتر

هند سر مربی راوی بنارس صرف شده است مستند روز با سگ حیوان خانگی در خانه است. و در پی شورای بین المللی کریکت (ICC) به تازگی قرار دادن به جلو پروتکل است که باید به دنبال زمانی که cricketing عمل رزومه بنارس تصمیم به دنبال همان در حالی که وارد شدن به اجتماع افراد یک تیم با سگ خود را.

بنارس مشترک دو عکس با سگ های خود را در رسانه های اجتماعی و نوشت: “پس از من داده بودن پانسمان اجتماعی فاصله ازدحام (نشست @مقررات ICC), کاپیتان پرش برای زمین بازرسی پس از یک نور نم نم باران.”

در حالی که تصویر اول نشان می دهد که او در یک اجتماع افراد یک تیم با پنج سگ به یک ثانیه می بیند یک پیاده روی در سبک پوشیدن سایه.

بنارس به تازگی نیز سرش می دویم. پایین خط حافظه برای ارسال یک عکس با “Ranji جایزه غول” آمل Muzumdar. همراه با تصویر او پست شده در رسانه های اجتماعی بنارس گفت که هند را از دست دادن نیست برای دیدن Muzumdar بازی تست کریکت.

“با یکی از Ranji جایزه غول — آمل Muzumdar. من در فصل گذشته برای اولین بار خود را. من هنوز هم معتقدم آن تیم هند را از دست دادن به او را نمی بینم در سفیده ایم” بنارس پیش از آن در هفته.

در زمانی که همه بین المللی فعالیت های گذر موقت در سراسر جهان در حال وقفه و با توجه به کروناویروس همه گیر بنارس شده است به طور منظم ارسال رجعت تصاویر برای نگه داشتن طرفداران درگیر است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im