راوی بنارس: آخرین چیزی که در ذهن ما است که کریکت

راوی بنارس: آخرین چیزی که در ذهن ما است که کریکت – ورزش

به روز شده: Mar 29, 2020, 13:10 IST | PTI | دهلی نو

هند مربی راوی بنارس می گوید تاج مستند دشوار است اما شکستن خوش آمدید برای اطفال و حمایت از کارکنان که به طور مداوم در جاده ها

Ravi Shastri

راوی بنارس

ورزش در آینده به یک وقفه با توجه به COVID-19 همه گیر است “به بقیه خوش آمدید” برای هند کریکت احساس سر مربی راوی بنارس که صرف به سختی 10-11 روز در خانه پس از خروج از جام جهانی گذشته است. به عنوان با دیگر ورزش ها در سراسر جهان کریکت نیز تحت تاثیر قرار شده است با تمام داخلی و بین المللی وسایل نامیده می شود با توجه به شیوع رمان Coronavirus. “[این استراحت] نمی تواند یک چیز بد از آنجا که نسبت به پایان نیوزیلند تور شما می توانید ببینید برخی از ترک های آینده تا زمانی که آن را به خستگی روانی و جسمانی و صدمات” بنارس گفت: در حالی که صحبت کردن به سابق انگلستان کاپیتان مایکل Atherton و ناصر حسین و غارت کلیدی در آسمان ورزش پادکست.

استفاده از زمان به دوباره ببخشید

با توجه به بنارس بازیکنان ممکن است از زمان به دوباره انرژی خود را به خصوص پس از خسته کننده نیوزیلند تور هند که در آن بازی پنج T20Is سه ODIs و دو آزمون. “مقدار کریکت ما طی 10 ماه بود که شروع به گرفتن عوارض خود را. بچه ها مثل من و بعضی از بچه های دیگر از کارکنان پشتیبانی ما به سمت چپ هند در مارس 23 برای جام جهانی در انگلستان است. پس از آن ما شده اند در خانه برای 10 یا 11 روز.

“وجود دارد برخی از بازیکنان که بازی تمام سه فرمت بنابراین شما می توانید تصور کنید که تلفات آن گرفته شده بر روی آنها به خصوص در زمینه تنظیم از T20s به آزمون مسابقه کریکت و همه به مسافرت می رود که با که چون ما سفر بسیار زیادی” بنارس گفت.

بعد از جام جهانی به تیم هند سفر به هند غربی در آن بازی یک سری خانه مقابل آفریقای جنوبی بود که پس از یک سفر پر از نیوزیلند. “پس از آن سخت شده است اما به بقیه خوش آمدید برای بازیکنان” مربی گفت.

“ما پیش بینی آن را’

هند در حال حاضر در 21 روز مستند و با توجه به بنارس خود بازیکنان می دانستم که چیزی شبیه به این قریب الوقوع بود که سری در برابر آفریقای جنوبی پس از نیوزیلند تور نامیده می شد ، “از آن به عنوان یک شوک آمد اما به صداقت داشتن در جاده شده است در جنوب آفریقا, سری, ما بچه ها, پیش بینی, آن,” او گفت:.
“ما می دانستیم که چیزی بر روی کارت به این بیماری آغاز شده بود ، زمانی که دوم ODI بود به نام ما چیزی حالیم شد میخوام اتفاق می افتد و یک مستند قریب الوقوع بود.”

این بیماری که سرچشمه در چین در شهر ووهان در هوبئی استان تاکنون بیش از 27000 زندگی در سراسر جهان است. “من فکر می کنم بازیکنان می دانستم که آینده آنها احساس آن را در نیوزیلند. وجود دغدغه نسبت به پایان است که تور در هنگام پرواز بودند که از طریق سنگاپور از کشور سنگاپور است.”

“در زمان ما فرود آمد [در هند] من فکر کردم ما رو در فقط در زمان مناسب. وجود دارد تنها دو مورد در نیوزیلند در آن زمان که فلک کشیده و در حال حاضر به 300.
“روز ما فرود آمد که روز اول بود آنها غربالگری و آزمایش مردم در فرودگاه. پس [ما آمد] فقط در نیک از زمان است.”

بنارس گفت که در چنین شرایطی بازیکنان می تواند نقش با گسترش آگاهی در مورد این بیماری همه گیر. “به عنوان بازیکن شما یک مقدار زیادی از مسئولیت. به همین دلیل این پیام بسیار روشن است که کریکت باید گذشته در ذهن همه است در حال حاضر,” او گفت:.

“من فکر می کنم مهم ترین چیز این است که ایمنی و اطمینان فقط از ایمنی خود را, اما حصول اطمینان از ایمنی دیگران و همچنین با ایجاد یک نوع آگاهی که به مردم می گوید چیزی است که وجود دارد جدی در اطراف. آنها می دانستند که آن را به چیزی بسیار جدی است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>