خرید رپورتاژ

راوی شانکار پراساد: راست به اینترنت ندارد و اساسی امنیت کشور به همان اندازه مهم است – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 06, 2020, 16:07 IST | PTI | دهلی نو

ارتباطات, فناوری اطلاعات, الکترونیک و قانون و عدالت وزیر پراساد در طول ساعت سوال گفت: ارتباطات از ایده ها و نظرات خود را از طریق اینترنت بخشی از
حق اساسی به گفتار و عبارات

Union Minister Ravi Shankar Prasad. Picture/ PTI

اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد. عکس/ PTI

دهلی نو: تصور غلط در مورد راست به اینترنت یک حق اساسی را باید پاک اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد گفت: در Rajya سبها در پنجشنبه تاکید بر اینکه امنیت کشور بود و به همان اندازه مهم است.

ارتباطات, فناوری اطلاعات, الکترونیک و قانون و عدالت وزیر پراساد در طول ساعت سوال گفت: ارتباطات از ایده ها و نظرات خود را از طریق اینترنت بخشی از
اساسی حق به گفتار و عبارات. “دادگاه عالی…به وضوح اعلام کرد که هیچ وکیل استدلال کرد که حق به اینترنت یک حق اساسی است…این نوع تصور غلط باید اصلاح شود. چه دادگاه عالی اعلام کرده است که برای برقراری ارتباط ایده های خود را و نمایش استفاده از اینترنت نیز برگزار می شود یک بخشی از خود را حق اساسی گفتار و بیان” پراساد گفت: در پاسخ به یک پرس و جو.

پراساد گفت: هیچ کس نمی تواند انکار سوء استفاده از اینترنت برای گسترش خشونت و تروریسم و پاکستان انجام شده است آن را در کشمیر + تصاویر رونق چرا که از اینترنت است. “در حالی که درست از اینترنت مهم است امنیت کشور به همان اندازه مهم است…. می تواند ما را انکار کند (که) اینترنت و…است که مورد آزار قرار گرفته توسط تروریست ها…برای خشونت و شده اند وجود دارد تلاش برای ایجاد ناآرامی در کشمیر از مرز از طریق اینترنت” پراساد تاکید کرد.

او تاکید کرد که قانون اساسی فراهم می کند که حقوق میسازد برابر استرس بر مقررات آن گفت: “استفاده از اینترنت است اما شما می توانید ایجاد خشونت و…و تضعیف وحدت و یکپارچگی و امنیت کشور است.”

در پاسخ به یک سوال تکمیلی توسط رهبر اپوزیسیون در مجلس غلام نبی آزاد پراساد گفت که داشتن یک رئیس سابق وزیر جامو و کشمیر او نیز شده بود در آمار لیست تروریست ها بود و به خوبی آگاه از سوء استفاده از اینترنت است.

آن است که آیا یک BJP دولت یا غیر دولت بی جی پی اینترنت شده است محدود به چند بار در حساب سوء استفاده از آن و “آنچه در دیوان عالی کشور انجام داده است آنها را
گفت: تعلیق موقت از قوانین باید به صورت دوره ای بررسی”, او گفت:.

او گفت: کمیته ای در مرکز متشکل از دبیر خانه قانون کار و آن کار بررسی آن را به صورت دوره ای در حالی که کمیته در ایالات متحده بیش از حد.

پراساد گفت: نظم و قانون است و دولت موضوع و تصمیمات گرفته شده بر اساس وضعیت زمین که در حال بررسی دوره ای. “هنگامی که دادگاه عالی خود اعلام کرده است که استفاده از اینترنت برای انتشار یک نمایش و ایده برگزار خواهد شد به حقوق اساسی…من می خواهم به پرچم…این نیز خواهد بود موضوع را به معقول محدودیت…برای نظم عمومی برای امنیت و یکپارچگی هند,” او گفت:.

در جامو و کشمیر, او گفت که او تا به حال به تازگی بازدید کشمیر و بر روی تقاضا از اپل تولید کنندگان در Sopore که به تولید 300 گونه و می فرستد از 450 کامیون ها روزانه در حال آغاز روند ساخت آن را به یک e-مندی. “مردم در کشمیر در حال, خوشحال,” او گفت:, و اضافه
صدای اس ام اس و تلفن ثابت خدمات بازسازی شده است در Ladakh و جامو و کشمیر در حالی که پهنای باند کاربردی در جامو بدست آورد.

“ما اجازه آن را به لیست سفید وب سایت… وجود دارد 783 سفید-فهرست وب سایت های دولتی, بانکداری, گردشگری,تجارت, حمل و نقل, آموزش و پرورش,” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im