Raveena Tandon, شروع یک کمپین برای توقف حملات در پزشکی برادری


Raveena Tandon آمده است تا با رسانه های اجتماعی کمپین #JeetegaIndiaJeetengeHum برای جلوگیری از گسترش شایعات در میان COVID-19 بحران و همچنین اصرار مردم برای حمله به خط مقدم کارگران است.

Raveena Tandon/picture courtesy: Raveena Tandon's Instagram account

Raveena Tandon/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Raveena Tandon را Instagram account

بازیگر, Raveena Tandon آمده است تا با رسانه های اجتماعی کمپین #JeetegaIndiaJeetengeHum برای جلوگیری از گسترش شایعات در میان COVID-19 بحران و همچنین اصرار مردم برای حمله به خط مقدم کارگران است.

چندین بهداشت و درمان کارگران در هند مورد حمله قرار گرفته اند به عنوان آنها در نبرد برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. بنابراین Raveena ساخته شده است که یک فیلم خاص است که در آن او دیده می شود جذاب مردم را به درک شديد بحران بهداشتی و همچنین قدردانی از نقش مهم پزشکان در میان COVID-19 شیوع.

“من احساس می کنم آن را بسیار مهم برای همه ما به ما کمی با تشویق این قهرمانان واقعی ما پزشکان و پرستاران که پله روزمره و مبارزه با این کشنده coronavirus. آنها ملاقات نکرده خانواده خود را به نگه داشتن ما و خانواده های ما امن و به همین دلیل از طریق مبارزات انتخاباتی — #JeetegaIndiaJeetengeHum — من درخواست همه به این پزشکی نیروهای خود را به علت احترام و در همان زمان گسترش شایعات نادرست. من امیدوار هستم ما همه دیدن نور دیر با هم,” او گفت:.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru