راتان تاتا تماس جعلی, اخبار, نقل قول منسوب به او را می پرسد به منظور بررسی منابع خبری

راتان تاتا تماس جعلی, اخبار, نقل قول منسوب به او را می پرسد به منظور بررسی منابع خبری – اخبار

به روز شده: مارس 04, 2020, 16:18 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

مصرف در خبر جعلی و نادرست نقل قول منسوب به او راتان تاتا درخواست مردم برای همیشه بررسی منابع خبری

Ratan Tata. Picture/ Instagram

راتان تاتا. تصویر/ Instagram

برجسته صنعتگر راتان تاتا در اعتراض به Instagram برای تماس جعلی, اخبار, مقاله و نقل قول که منسوب به او است. با توجه به گرم 82-سال-کسب و کار قدیمی کهنه به اشتراک گذاشته تصویر یک خبر قطع که خوانده “راتان تاتا پیام: 2020 است که در سال بقا نگران نباشید در مورد سود و زیان.”

Tata-Fake-News
یک screengrab از راتان تاتا Instagram داستان

در حالی که به اشتراک گذاری داستان در گرم راتان تاتا نوشت: “زیر مقاله نوشته شده و یا گفته های من. او همچنین یک تصویر از مقاله ای با خبر جعلی ” نوشته شده است در روزنامه های برش. اصرار مردم برای همیشه بررسی منابع خبری راتان تاتا گفت: “من تلاش خواهد کرد به تماس جعلی اخبار هر زمان که من می توانم.”

صحبت کردن در مورد جعلی مقاله که نقل قول منسوب به او راتان تاتا اظهار داشت: “عکس من در کنار یک نقل قول را تضمین نمی کند به من گفت این یک مشکل است که بسیاری از مردم ، این نجیب زاده کسب و کار نیز به نام های جعلی اخبار و مشترک آن با 8.5 میلیون دنبالکننده در توییتر.

پس از به اشتراک گذاشته آنلاین راتان تاتا جیر جیر به دست آورد بیش از یک لاخ دوست دارد و در مورد 25,000 دوباره توییتهایی و شمارش. این اولین بار نیست که ارشد دولتمرد گرفته شده در خبر جعلی در گردش تحت نام خود را. قبلا آقای تاتا به اشتراک گذاشته بود یکی دیگر از مقاله جعلی منسوب به او است که صحبت در مورد تاثیر coronavirus در اقتصاد است.

در حالی که به اشتراک گذاری که در این مقاله جعلی است که صنعتگر اظهار داشت که اگر او به چیزی می گویند او می گویند آن را رسمی کانال های رسانه های اجتماعی. رد کردن نادرست مقاله آقای تاتا خواست مردم برای در امان ماندن و مراقبت از خود را در میان coronavirus بحران است.

نزدیک به یک ماه پیش راتان تاتا به اشتراک گذاشته تصویر زیبا از هندوستان COVID-19 رزمندگان. در حالی که به اشتراک گذاری عکس های خود را با پیروان آقای تاتا خواست مردم در سراسر کشور به متحد برای پیروزی در نبرد در برابر جهانی همه گیر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im