Rashami دسای در جدایی او با Nandish Sandhu: من رفتم به افسردگی است. من می خواستم هرگز آن را به اتفاق می افتد

Rashami دسای در جدایی او با Nandish Sandhu: من رفتم به افسردگی است. من می خواستم هرگز آن را به اتفاق می افتد – سرگرمی

به روز شده: May 06, 2020, 09:26 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Rashami دسای تا به حال با او ازدواج co-ستاره از Uttaran, Nandish Sandhu در 12 فوریه 2012. اما همه چیز نمی رویم به عنوان در هر برنامه ای برای زن و شوهر که اعلام جدایی در سال 2014.

Rashami Desai (left) and Nandish Sandhu. Image sourced from mid-day archvies

Rashami دسای (سمت چپ) و Nandish Sandhu. تصویر منابع از اواسط روز archvies

از بازیگری در Bhojpuri صنعت فیلم به تبدیل شدن به بیشتر صحبت در مورد شرکت کننده در 13 فصل از واقعیت نشان می دهد Bigg Boss, Rashami دسای پیدا کرده است راه خود را دوباره به کانون توجه است. قبل از ورود به یک رابطه با Arhaan خان Rashami تا به حال با او ازدواج co-ستاره از Uttaran, Nandish Sandhu در 12 فوریه 2012. اما همه چیز نمی رویم به عنوان در هر برنامه ای برای زن و شوهر که اعلام جدایی در سال 2014. یک سال بعد آنها برای ثبت طلاق است.

در مصاحبه با Pinkvilla, Rashami باز کرد تا در مورد رابطه گذشته. او گفت: “در طلاق من که تمام مدت من از طریق رفتن افسردگی می شود. من می خواستم هرگز آن را به اتفاق می افتد. من می خواستم هرگز جدایی از کسی که من را دوست داشت و من می توانم بگویم بیشتر از خودم. من سعی کردم بهترین سطح. زمانی که آن کار نمی کند, من متوجه شدم که آن را خوب است. من اولین کسی که گفت: “من می خواهم ازدواج کنم و نمی توانم در این رابطه است.'”

سابق BB13 شرکت کننده اظهار داشت که او سهام صمیمی شرایط با شوهر سابق او Nandish Sandhu. “بله ما تا به حال بسیاری از شکایت ما استدلال می کنند و مبارزه برای بسیاری از چیزها, اما در پایان, ما خوشحال هستند به صورت جداگانه امروز. و من واقعا احترام است که زمانی که ما با هم در همان محل و یا به یکدیگر دست انداز در یک مهمانی ما بسیار صمیمی و ما اصلا شکایت نمی,” او اضافه شده است.

بعد از او در رابطه با Arhaan خان که او نیز او Bigg Boss 13 co-شرکت کننده. Arhaan دیده می شد cosying تا به Rashami از زمانی که او وارد خانه اش نمایش عمومی از محبت نسبت به Rashami متوجه شده بود ، اما رابطه خود را در زمان شدید یک به نوبه خود زمانی که سلمان خان مواخذه Arhaan برای پنهان کردن حقایق در مورد زندگی شخصی او از Rashami. در طول یک آخر هفته Ka Vaar قسمت سلمان نشان داد به Rashami که Arhaan شد و در حال حاضر ازدواج کرده است. در واقع او پدر یک کودک است.

پس از پایان نمایش Rashami در مصاحبه ای گفت که او ایستاده بود مثل یک دیوار برای او و گفت: هرگز هر چیزی بد در مورد او. او حتی گفت که او نمی خواهد می گویند هر چیزی در مورد او حتی در حال حاضر به عنوان او در حال حاضر یک فصل بسته برای او.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im