Rashami دسای این را می گویند به اخبار Sidharth Shukla پیوستن به Naagin 4

Rashami دسای این را می گویند به اخبار Sidharth Shukla پیوستن به Naagin 4 – سرگرمی

به روز شده: May 01, 2020, 13:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Rashami دسای و Sidharth Shukla ساخته شده امواج خود را برای عشق و نفرت (بیشتر نفرت) رابطه در واقعیت تلویزیون نشان می دهد Bigg Boss 13.

Rashami Desai; Sidharth Shukla

Rashami دسای; Sidharth Shukla

Rashami دسای و Sidharth Shukla که دوستان و شرکت ستاره محبوب تلویزیون نشان می دهد Dil Se Dil Tak کاملا به حال یکی دیگر از معادله نشان می دهد در فصل 13 از واقعیت نشان می دهد Bigg Boss که به تازگی به این نتیجه رسیدند. این جفت ارز فقط توانستم همراه رفتن تا آنجا که به پرتاب فنجان چای داغ در هر یک از دیگر و پرتاب غیر قابل نقض حقوق بشر در هر یک از دیگر بر روی دوربین. در همان زمان Rashami و Sidharth مشترک مهندسان شیمی بر روی صفحه نمایش!

پس از Bigg Boss 13 پیچیده شده Rashami دسای یک فرفره در Ekta کاپور Naagin 4 و در حال حاضر گزارش ها نشان می دهد که Sidharth Shukla ممکن است پیوستن بازیگران معروف هندی صابون.

صحبت در مورد این امکان Rashami می گوید ETimes “آن است Ekta نشان می دهد او تصمیم خواهد گرفت که او می خواهد به بازیگران. من نمی دانم که او از اردوی اما اگر او می آید در هیئت مدیره و در حال رفتن به یک بخشی از Naagin 4, من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. چرا که به عنوان بازیگران ما بسیار حرفه ای و مردم ما لذت می برد شیمی در گذشته است.”

صحبت کردن در مورد شیمی او با Sidharth در آخر عمل Bigg Boss 13, Rashami می گوید: “من تا به حال بسیاری از سرگرم کننده تیراندازی به آخر عمل می کنند. ما کاملا لذت می برد تیراندازی برای آخر عمل می کنند. پست که قانون همه چیز کاملا خوب بین ما. آن را مانند یک زندگی واقعی صحنه به عنوان ما در واقع گاهی اوقات رفتار خواهم که با دیگر (می خندد).”

وی در ادامه افزود: “ما به بسیاری استدلال می کنند اما هنگامی که از دوربین استفاده می شود به جمع ما استفاده می شود به رفتار به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده بین ما. در حالی که تیراندازی به آخر عمل ما رفتار کودکان و نوجوانان.”

اگر Sid وارد می کند نشان می دهد و سهام فضای صفحه نمایش با سیستم های ما مطمئن شوید که می خواهید به تماشای خود آمیزش شیمی یک بار دیگر!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>