Rashami دسای bares قلب او در توییتر; می گوید: “به چیزی که من فکر کردم عشق’

Rashami دسای bares قلب او در توییتر; می گوید: “به چیزی که من فکر کردم عشق’ – سرگرمی

انتشار: May 24, 2020, 11:16 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Rashami دسای در یک سری از عکسها باز کرد تا در مورد Arhaan خان مهم است. خواندن توییت های خود را در اینجا!

Rashami Desai; Arhaan Khan

Rashami دسای; Arhaan خان

از آن شده است طولانی و خسته کننده راه برای Naagin 4 بازیگر Rashami دسای همیشه از او پرداخته و با او ارتباط گلایه در تلویزیون ملی در 13 فصل Bigg Boss. او پس از آن-پسر مدل-بازیگر Arhaan خان hid تعدادی از چیزهایی که از جمله این واقعیت است که او متاهل و دارای یک فرزند است.

پس از یک سری از اتهامات و توهین پرتاب در هر یک از دیگر موضوعات یکی بودن Rashami حیله گر است که Arhaan منتقل می شود مقدار زیادی از پول را از حساب او به خود بازیگر گرفته شده به توییتر به آن همه لخت.

در یکی از توییت Rashami مذاکرات در مورد بودن خود ساخته که به چیزی که او فکر می کردم عشق بود. او می نویسد: “انجام می شود و داستد! من نمی نیاز به هر گونه توضیح من خود زنی کردم و خودم را به چیزی است که من فکر می کردم عشق بود اما خدا را شکر به همه انرژی مثبت در اطراف من که مرا نجات داد و مرا یاد خیلی بیشتر…”

های یک قول این است که چه Rashami توییتی بعدی:

این بازیگر سپس با تاکید بر کار سخت او را در قرار داده می شود که در آن او است. او نوشت: “#لعنت من احساس می کنم تا نور! پس از خداحافظی به تمام کسانی که به اصطلاح منابع wale مقالات و همچنین به من پول سخت به دست آورده که من از دست رفته باید به کار سخت تر برای به دست آوردن آن را همه را دوباره و دوباره چون بر خلاف دیگران من استفاده نمی مردم… #MehnatKartiHoon”

Rashami دسای نیز ادعا کرد که قبلا Arhaan خان استفاده کرده بودند او را از لحاظ عاطفی.

در مقابل کار قبل از Bigg Boss 13, Rashami شرکت در کمدی, محل زارا Nachke Dikha Khatron Ke Khiladi و آشپزخانه قهرمان فصل دو.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de