خرید رپورتاژ

رپر Raftaar تست COVID – 19 مثبت — سرگرمی

تاریخ انتشار: 09 سپتامبر, 2020 18:10 IST | IANS | بمبئی

با این حال رافتار با تایید این خبر در روز چهارشنبه گفت ممکن است خطای فنی در آزمایش وجود داشته باشد زیرا او احساس تناسب و خوبی می کند.

Raftaar

رافتار

رپر رافتار کاوید-۱۹ را مثبت آزمایش کرده است. این خواننده بدون نشان است و در حال حاضر در انزوا در خانه زندگی می کند. با این حال رافتار با تایید این خبر در روز چهارشنبه گفت ممکن است خطای فنی در آزمایش وجود داشته باشد زیرا او احساس تناسب و خوبی می کند.

رافتار در یک پیام اینستاگرام که به زبان هندی نوشته شده بود، اظهار داشت: «سلام به همه، می خواست یک به روز رسانی سریع را با شما در میان بگذارد. مجبور شدم برم جاده ها برای آن من تا به حال تحت آزمایش COVID. در دو آزمایش اول آزمایش منفی کردم. اما نتیجه آزمون امروز من مثبت شده است. BMC به من دستور داده است که در انزوا بمانم، بنابراین من خودم را در خانه منزوی کرده ام.”

او می گوید: «من منتظرم که دوباره آزمایش شود چون احساس می کنم باید مقداری خطای فنی وجود داشته باشد، چون فقط مناسب و خوب هستم، احساس ناخوشایند بودن نمی کنم. فکر نمی کنم این بیماری را داشته باشم چون هیچ نشانه و صفتی را به نمایش نمیذارم. اما وظیفه من این است که خودم را منزوی کنم و به همه شما اطمینان می دهم که مناسب و خوب هستم.»

“لطفا نگران نباشید، من شما را در مورد سلامت من به روز نگه دارید. من از قبل شروع کردم به تماس گرفتن . نميدونم مردم چطوري اينقدر سريع اين اطلاعات رو دارن نگران نباش، من از خودم مراقبت ميکنم. همه تون لطفاً مراقب خودتون باشين”

فراتر از موسیقی، رپر همه قرار است تهیه کننده را برای یک فیلم هنوز بدون عنوان با بازی نوازالدین سیدیکوی تبدیل کند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه

ثبت نام برای تمام آخرین اخبار، گالری های بالا و فیلم های روند از Mid-day.com

اشتراک

بارگذاری…

تست راننده سارا علی خان مثبت برای COVID-19

[محتوای جاسازی شده]

بارگذاری…

loading image
این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im