رپ فرد پسر تعمیدی می میرد COVID-19 در 35

رپ فرد پسر تعمیدی می میرد COVID-19 35 – سرگرمی

انتشار: May 24, 2020, 17:37 IST | سرپرستان | لس آنجلس

در آوریل 6, The Bronx رپر نشان داد تشخیص خود را از طریق رسانه های اجتماعی پست های یک عکس از خود را در یک ونتیلاتور در بیمارستان است.

Fred The Godson. Picture/Instagram: djself

فرد پسر تعمیدی. تصویر/Instagram: djself

رپ فردریک توماس شناخته شده با نام مرحله فرد پسر تعمیدی درگذشت از coronavirus عوارض مربوط. او 35.

مرگ او تایید شد توسط دوست خود, DJ, خود, گزارش deadline.com.

در آوریل 6, The Bronx رپر نشان داد تشخیص خود را از طریق رسانه های اجتماعی پست های یک عکس از خود را در یک ونتیلاتور در بیمارستان است.

او تا به حال به آسم بود و اختلال در عملکرد کلیه به عنوان یک عارضه COVID-19. در تصویر او برگزار شد تا یک مشت بسته نوشتن on Instagram: “من در اینجا با این (COVID) 19 sh–! لطفا به من در خانواده نماز!!!”

با توجه به variety.com همسرش, LeeAnn Jemmott گفته بود بروکلین اخبار 12 در 8 آوریل که توماس نشان دادن نشانه هایی از بهبود و دیگر مورد نیاز “100%” پشتیبانی از دستگاه تنفس مصنوعی. یک نماینده برای توماس تایید پیچیده ای است که او در روز پنج شنبه.

پس از اخبار از مرگ تسلیت ریخت در آنلاین از دوستان خود. DJ خود نوشت که او “دوست شد … شنیده ام هرگز یک چیز بد در مورد شما قادر به RIP کردن @fredthegodsonmusic. خواب خوب برادر من”.

همدست خود را Jaquae نوشت: “خواب در صلح برادر من… شما هرگز فراموش خواهد شد. عشق تو مرد. من چیزهای بسیاری برای گفتن اما من از دست داده در حال حاضر.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>