Ranvir Shorey خودرو توقیف, پلیس می گویند: “کودک در حال تحویل نمی اضطراری’

Ranvir Shorey خودرو توقیف, پلیس می گویند: “کودک در حال تحویل نمی اضطراری’ – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 21 مه سال 2020, 11:15 IST | سرپرستان | بمبئی

Ranvir Shorey خودرو توقیف و بازیگر بازجویی در Jogeshwari شرق ایستگاه پلیس برای ارسال به خانواده اش کمک به بیمارستان همسرش را تحویل!

Ranvir Shorey Picture Courtesy: Mid-day Archives

Ranvir Shorey تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

بالیوود بازیگر Ranvir Shorey گیر کرده بود در Jogeshwari شرق ایستگاه پلیس در شهر با پلیس تهدید به نگه داشتن ماشین خود را.

Ranvir گفت: سرپرستان: “حدود پنج روز پیش Vinod, خانه, کمک, که باقی می ماند, در آن محل به حال برای رفتن به خانه به خاطر همسر خود را به ارائه یک نوزاد. پس از ترخيص از بيمارستان Vinod مجبور به بازگشت به ایالات متحده. من فرستاده و من چون او هیچ وسیله نقلیه. هنگامی که او به خانه بازگشت و من خودرو رو توقیف. من در ایستگاه پلیس به آن را دریافت.”

این بازیگر ادامه داد: “من نشان داد تمام اسناد و مدارک ثابت کند که همسر خود را به حال تحویل است و در حال حاضر Vinod تا به حال برای بازگشت به محل ما که Vijay Kumar Kadam افسر مسئول (OIC) می پرسد از من چرا Vinod مجبور به ماندن در آنجا برای تحویل — از آن است که بین دکتر و مادر! من به او گفتم که پدر به اطراف برای نهایی مدارک در هنگام ترخيص از بيمارستان و از او می پرسد من چه بیا تحویل یک کودک بهداشت و درمان اضطراری؟!”

“من واقعا نمی دانم که چگونه به استدلال می کنند با این افراد است. به من گفته است که سازمان همکاری های اسلامی خواهد فایل FIR و نگه داشتن ماشین من,” او اضافه شده است.

در ضمن بازیگر نقش اول مرد شده است گیر در ایستگاه پلیس برای پنج ساعت به همراه راننده خود را و خانه کمک کند.

“پدر من یک بیمار سرطانی است و او به تنهایی در خانه. تمام روز می گذشت و من نمی دانم چه آینده” گفت: بازیگر.

“من فقط فرستاده ماشین من به Vinod به دلیل این که او نمی باید حمل و نقل برای بازگشت از محل خود در میرا جاده ها است. که در آن من اشتباه است ؟ چرا این قدرت مردم مست اذیت و آزار من این راه ؟ من کنجکاو به دانستن آنچه که قانون را من شکسته است؟” Ranvir امضا کردن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im