Ranji جایزه: Madhya Pradesh دریافت پاندیت در Chandu

Ranji جایزه: Madhya Pradesh دریافت پاندیت در Chandu – ورزشی

به روز شده: Apr 26, 2020, 07:31 IST | Subodh Mayure | بمبئی

سابق هند wicketkeeper و آس داخلی مربی طناب در Madhya Pradesh, می گوید او می خواهد به انداختنش یک نگرش برنده در این تیم است.

Chandrakant Pandit

Chandrakant پاندیت

پس از کمک به Vidarbha پیروزی های پی در پی Ranji جایزه و ایرانی عنوان جام در 2017-18 و 2018-19 فصل آس کریکت داخلی مربی Chandrakant پاندیت تصمیم گرفته است به بیش از کمر, Madhya Pradesh, چه کسی به او نشان داده و در سال 1994.

سابق هند stumper را به اتهام به عنوان رئیس مربی و مدیر آکادمی در ایندور به صورت دو بعدی داخلی فصل است.

‘یک محل آشنا’

“MP یک محل آشنا برای من و کسانی که در این انجمن من می دانم طبیعت هستند و به خوبی با مربیگری من روش. بنابراین امیدوارم که به من کمک کند” پاندیت گفت: اواسط روز بر روی تلفن خود را از مادری Palvan مسکونی در منطقه که در آن او به دلیل رشته به سراسر کشور مستند.

پاندیت مشتاق است به MP اطفال متوجه خود غنی cricketing تاریخ است. “MP دارای یک تاریخچه از بازی خوب و استاندارد کریکت. آنها به کشور ما اطفال مانند نارندرا Hirwani, راجش Chauhan و امه Khurasiya. بنابراین آنها که cricketing فرهنگ است. آن است که یک ماده از بازسازی آن فرهنگ خواهد شد که یک چالش برای من” گفت: پاندیت که 8,209 کلاس اول اجرا می شود و 322 واخراج زیر کمربند خود را.

Pandit, 58, نیز تا به حال یک پیشنهاد برای پیوستن به Baroda. “Baroda بیش از حد به من نزدیک شد اما MP کرده بود پرسید: با من به خوبی قبل از آنها. از آنجایی که من در مذاکرات با MP در حال حاضر من تصمیم به رفتن پیش با آنها” پاندیت گفت.

Vidarbha اتصال

مدافع عنوان قهرمانی Vidarbha موفق به واجد شرایط برای Ranji جایزه knockouts این زمان. وقتی پرسید که چگونه سختی آن را به ترک Vidarbha پس از سه سال پاندیت گفت: “Vidarbha بازیکنان مقامات و به خصوص Prashant Vaidya [سابق هند pacer و زمان VCA معاون رئیس جمهور] از من حمایت در سراسر. وجود دلبستگی عاطفی با آنها است. من فقط می خواهم این بازیکنان به ادامه انجام آنچه که من آنها را آموخت.”

شناخته شده به عنوان یک کارفرما پاندیت می خواهد تیم جدید خود به میدان در هر زمان با یک طرز فکر برنده. “هنگامی که شما در حال بازی یک Ranji جایزه بازی به عنوان یک مربی و یا به عنوان یک بازیکن تنها چیزی که در ذهن شما باید برای برنده شدن در آن مسابقه. خواهد شد که هدف من برای هر بازی در فصل آینده” پاندیت امضا کردن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>