Ranji جایزه: Bengal سرب را در برابر Odisha

Ranji جایزه: Bengal سرب را در برابر Odisha – ورزشی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 14:48 IST | PTI | تنگی

در در روز سه بنگال بودند 79 برای دو گسترش خود را به طور کلی منجر به 161 با آبیشک رامان (4) و در فرم ارشد رودخانه Manoj Tiwary (3) در چین

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

بنگال سوار بر یک نظم و سرعت حمله به امن نوبت اول منجر برابر Odisha در Ranji جایزه چهارم و برخورد در اینجا در روز شنبه. سرعت هر دسته سه تایی از ایشان Porel (3/72), Nilkantha Das (3/43) و Mukesh کومار (3/51) به اشتراک گذاشته شده نه ویکت در میان آنها به بسته نرم افزاری Odisha برای 250 امن 82-اجرای نوبت اول منجر شود و قرار دادن یک پا در نیمه نهایی.

در در روز سه بنگال بودند 79 برای دو گسترش خود را به طور کلی منجر به 161 با آبیشک رامان (4) و در فرم ارشد رودخانه Manoj Tiwary (3) در چین. با کمی در ارائه از تخت DRIEMS زمین در اینجا در حومه Cuttack Odisha چهار جانبه سرعت حمله موفق به ایجاد هر گونه استفاده از توپ های جدید به عنوان بنگال جامد ساخته شده شروع به دوم مقاله. بود اما با توجه به برخی بی پروا پنبه حلاجی شده توسط کاپیتان Abhimanyu Easwaran (30) و Koushik Ghosh (41) بنگال از دست دو ویکت برای 16 اجرا می شود و پس از قرار دادن در 60-اجرای افتتاحیه مشارکت.

اواز یا موسیقی دو نفری بود که در آن بهترین گل نشسته به دیدن کردن توپ های جدید به عنوان بنگال که تا به حال قرار داده تا خیره کننده نوبت اول بازیابی از 46/5 شروع به خاموش با احتیاط در دوم مقاله. آن را تنها در آخرین دقیقه بازی زمانی که Odisha آورده در عنکبوتی که تار میتند گوویندا Poddar های هند به طور منظم Abhimanyu خود را از دست داد غلظت و پا به صورت گسترده درایو برای روشن شدن باز کردن سمت منطقه بلکه تنها به گرفتار در پوشش.

پس از یک تاخیر در لغزش Biplab Samantray, Koushik Ghosh بیش از حد می تواند تبدیل خود را شروع و دگرگون شد و پس از فریب در پرواز در حالی که در تلاش به گام به صورت پاره وقت عنکبوتی که تار میتند Anurag Sarangi. با این وجود بنگال را در پیدا کردن خود را در یک موقعیت راحت رفتن به یکی مانده به آخر از حذفی ثابت با هشت ویکت دست نخورده است.

سرعت-سنگین Odisha حمله بشدت از دست رفته هاي راجش Mohanty خود را دومين حلقه یادداشت برداری با 32 درها به امثال dr widad Mohanty, Suryakant Pradhan شکست خورده را به هر گونه برخورد با توپ های جدید. بنگال سرعت باتری Porel موکش و تازه وارد داس گیر به کار خود رد باقی مانده شش ضربه به صورت 99 اجرا می شود پس از Odisha از سر گرفت و روز در 151 4.

اولین دستیابی به موفقیت با این حال آمد تقریبا یک ساعت به صبح و آن را از دس که در آن آغاز شده توسط رد nightwatchman Debabrata Pradhan. Mukesh سپس رو به عمل با یک دوقلو ضربه Samantray (3) و راجش Dhuper (10) قبل از ناهار.

این دراز و باریک هاي Porel سپس از طریق رفت دم به عنوان Odisha خود را از دست داد آخرین سه ویکت برای 15 اجرا می شود به تن سرب و بازدید کننده های لبه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de