Ranjan Chandel: Paresh Rawal گفت Bamfaad است که در میان 25 فیلم

Ranjan Chandel: Paresh Rawal گفت Bamfaad است که در میان 25 فیلم – سرگرمی

انتشار: May 20, 2020, 21:17 IST | Mohar باسو | بمبئی

Bamfaad مدیر Ranjan Chandel باز می شود تا بر روی ایده پشت ساخت این فیلم واکنش خود را در گرفتن یک اکران و چه Paresh Rawal تا به حال به می گویند پس از تماشای آن!

Ranjan Chandel

Ranjan Chandel

در میان مستند, Paresh Rawal پسر Aditya راول به حال بعید است با راه اندازی Zee 5 Bamfaad. به عنوان فیلم آهنگ به طور گسترده ای در اینترنت با مردم دوش گرفتن ستایش, بازیگران آن اواسط روز خوش با Ranjan Chandel, مدیر, چگونه فیلم آمد و پاسخ تا کنون. گزیده ای :

1) آیا شما احساس فشار از راه اندازی یک ستاره بچه ؟

من تصمیم Aditya برای فیلم من و Aditya اعتماد دیدگاه من در مورد این فیلم. که چگونه از آن آغاز شده است. بنابراین در حالی که ساخت فیلم من آگاه بود چه مسئولیت من را انتخاب کرده اند اما بیش از فشار هیجان زده شدم کار کردن با این بازیگر را از این استثنایی کالیبر.

2) آنچه در آن است برای مربی کسی مثل Anurag Kashyap?

من شروع حرفه ای کار با او و سپس co-نوشتن فیلم با او. پس او کسی است که من با آنها شکل گرفته است ، در زمینه با Bamfaad من رایگان به بیرون بروید و این فیلم چگونه من می خواستم به.

3) این فیلم Shalini Pandey اولین هندی پس از موفق Arjun ردی. این بازیگر در حال حاضر طناب برای یک فیلم مخالف Ranveer. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد آن ؟

من افتخار می کنم از Shalini. او یک بازیگر از پتانسیل فوق العاده ای. او سحر و جادو در او. او خواهد شد بسیاری از فیلم های بزرگ است که من مطمئن هستم.

4) شما نا امید که این فیلم نمی توانید یک اکران?

زمانی که من شروع به ساخت این فیلم من از دیدن فیلم من در تئاتر اما در زمان فیلم من آماده بود برای منتشر خواهد شد, فهمیدم سناریو در زمینه با قطعیت از تئاتر کسب و کار با توجه به همه گیر من بزرگ شدم و متوجه شدم که در نهایت فیلم سزاوار دیده می شود حداکثر مخاطبان است که آنچه اهمیت ترین. بنابراین من تصمیم گرفتم برای رسیدن به تعداد گسترده ای از مخاطبان از طریق جریان پلت فرم مسیر و نوع عشق این فیلم دریافت که هیجان انگیز است.

5) چه هستند بهترین واکنش در این فیلم ؟

در گذشته یک هفته پس از این فیلم رو برای اولین بار ما را دریافت کرده اند هزاران نفر از پیام های از مخاطبان از همه جا. مردم دانستن این بازیگران با شخصیت خود را به نام مثل ناصر جمال (Aditya) Neelam (Shalini Pandey) و Jigar Fareedi (Vijay Varma). طرفداران در حال صحبت کردن ما با استفاده از فیلم دیالوگ به ما برش ویدیو گزیده ای و ارسال به ما. بسیاری از مردم messaged ما که دیده می شود این فیلم 7-8 بار بارها و بارها. یک بانوی من استقبال کرد و گفت ‘Bamfaad’ به جای ‘روز خوب’. یکی می گوید: – حال شما چطور است ؟ و دیگری پاسخ- ‘Bamfaad’. به نظر می رسد Bamfaad تبدیل به یک فرهنگ لغت جدید کلمه است. آن احساس بسیار خوبی است که این فیلم در طنین به مردم در چنین جمعی هیجان شدید یا هیستری سطح.

6) آیا شما همیشه می توانید یک تماس از Paresh Rawal پس از تماشای فیلم ؟ آنچه او فکر می کنم از آن ؟

زمانی که آقای Paresh Rawal به تماشای این فیلم به او گفت: “او شده است بخشی از صدها فیلم در حرفه خود span و اگر او صفوف Bamfaad این فیلم می تواند در بالا 25 فیلم. او همچنین به من گفت که “او می خواهم به کار با من به عنوان یک بازیگر داشتن من به عنوان مدیر”. که تشویق بزرگی که از یک افسانه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de