Rangoli Chandel حساب توییتر به حالت تعلیق; Sona Mohapatra پشتیبانی از او


خواننده را در مخالفان و گفت که او نمی نیاز به یک شخصیت گواهی’ از کاربران رسانه های اجتماعی

Rangoli Chandel and Sona Mohapatra

Rangoli Chandel و Sona Mohapatra

Sona Mohapatra آمده است در حمایت از Rangoli Chandel و مخالف تعلیق حساب توییتر خود را. خواننده را در مخالفان و گفت که او نمی نیاز به یک شخصیت گواهی’ از کاربران رسانه های اجتماعی.

“خوانده شده در جدول زمانی من که Rangoli Chandel-Kangana Ranaut رسیدگی متوقف شده است توسط @توییتر ؟ در حالی که من ممکن است اشتراک به تمام دیدگاه های خود را, من هم ایستاده حق خود را به بیان خودشان هستند. بیایید نمی شود بنابراین به لحاظ سیاسی صحیح و سریع به جرم (sic).”

به زودی پس از Mohapatra دریافت توپخانه ضد هوایی از یک بخش از شهروندان برای صدای جیر جیر خود را در حمایت از Chandel.

سونا در ادامه توضیح داد: او ایستاد و گفت: “من از دوستان شما و به خوبی wishers ارسال من نظر خود را در همان & تلاش به من بگویید به فکر می کنم متفاوت است. چیزی که هست اینه که من اصلا به دنبال Rangoli Chandel را رسیدگی و شده اند شخصا بدنام شدن توسط او در گذشته بیش از حد. من احساس می کنم این برای تعدادی از دلایل – ما در یک عمیقا قطبی جهان که در آن یک طرف فقط حاضر به گوش دادن به دیگری است. که بدترین فرمول برای هر گونه پیشرفت. توییتر می تواند ‘نیروی حذف’ او hideously دقت کنید صدای جیر جیر. (که من فقط دیدم). ‘لغو’ او همه با هم تنها دعوت بیشتر از جمله متنفرم.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de