آماده به حرکت و شیار به عنوان آمازون نخست ویدئو منتشر آهنگ peppy، Ranga Rangeli، از تلوگو هیجان انگیز V. آهنگ توسط یازین نزار و نیخیتا گاندی خوانده شده و توسط آمیت Trivedi آهنگسازی

Ranga Rangeli poster. Picture courtesy/PR

پوستر رانگا رنجلی. حسن نیت ارائه میدهد تصویر / روابط عمومی

مهیج تلوگو به کارگردانی و نویسندگی موهانا کریشنا ایندراگانتی، بیستمین فیلم نانی است که او و سودهیر بابو را در نقش های برجسته به همراه نوتا توماس و آدیتی رائو حیدری در نقش های برجسته حضور دارند.

علاوه بر خط داستانی گریبان گیر و قدرت بسته بندی شده اجراهای جفت سرب، موسیقی متن نانی و سودهیر بابو Telugu starrer V به نظر می رسد ساخت تمام صداهای مناسب است. اضافه کردن به آهنگ های به تازگی منتشر شده، آمازون نخست ویدئو امروز منتشر شد شماره peppy با عنوان Ranga Rangeli. این مسیر سرد کردن، خوانده شده توسط یازین نزار و نیخیتا گاندی، در سواحل زیبا از تایلند که در آن نانی همه برای آخرین ماموریت خود را تعیین شده است تنظیم شده است. آهنگ رانگا رنجلی با اشعار جذاب و پرنیان سرسام آور خود، در برابر پس زمینه یک سکانس تعقیب و گریز بین نانی و سودهیر بابو شلیک کرد، مطمئناً راه خود را به شنیده ترین آهنگ های سال ۲۰۲۰ هموار خواهد کرد. این ترانه توسط امیت تریویدی سروده شده و ترانه های گیرا توسط راماجوگایا ساستری نوشته شده است.

[محتوای جاسازی شده]

V delves into the life of a cop who falls in love with a crime writer. هنگامی که همه چیز در حال رفتن بزرگ است، زندگی خود را وارونه زمانی که یک قاتل قرار می دهد در سراسر یک چالش به او با یک پازل برای حل. به کارگردانی و نویسندگی موهانا کریشنا ایندراگانتی، ستاره های فیلم ‘ستاره طبیعی’ نانی و سودهیر بابو در پیشتاز، به همراه نیوتا توماس و آدیتی رائو حیدری نقش های محوری را مقاله می کنند. هیجان انگیز اکشن تلوگو بسیار در انتظار نشانه سوپراستار نانی 25th فیلم در صنعت و همچنین اولین خود را به عنوان یک شرور.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار