بازیگر کهنه کار رندهیر کاپور در پیوستن به اینستاگرام باز می شود که ایده اش این بود و چگونه قصد دارد با حسابش رفتار کند.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Randhir Kapoor

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Randhir کاپور

پس از دور شدن از دنیای رسانه های اجتماعی، بسیاری از افراد مشهور بالیوود به اینستاگرام پیوستند. نام های کمی که به ذهن می رسد کارینا کاپور خان، ایشواریا رای باچان و کاترینا کایف هستند. نام بعدی در این فهرست بازیگر و فیلمساز کهنه کار، رندهیر کاپور است. و او در مصاحبه اخیرش نیز در این باره صحبت کرده است.

او در حالی که با تایمز هند صحبت می کرد هنگامی که از او در مورد تصمیمش برای پیوستن به رسانه های اجتماعی پرسیده شد، گفت: «این اتفاق تازه افتاد و کاملاً تصمیم لولو و بو (کاریسما و کارینا) بود. چند تا عکس توي انبار بود، بعد از ساخت حساب آپلودشون کردن”

وی افزود: حالا لولو و ببو می گویند که باید یاد بگیرم که چگونه خود به حسابم رسیدگی کنم. اما من به هيچ عنوان تکنولوژي زرنگ نيستم من چيزي نميدونم . هر زمان که من می خواهم به ، من فکر می کنم من باید از Lolo و Bebo بخواهید به کوتاه برخی از تصاویر و ارسال آن را به من. من باید از میان آنها انتخاب کنم و فقط از آنها بخواهم که آپلود کنند.»

وقتی از او پرسیده شد که های اینستاگرام او چگونه به نظر خواهند رسید، این چیزی است که او باید می گفت: «من در اینستاگرام اینجا نیستم تا اظهاراتی ارائه کنم. من از آرامشم خوشم مياد من در فضایم خوشحالم. اینستا من فقط سرگرم کننده خواهد بود.”

کاپور بیش از پنج دهه است که به عنوان بازیگر، تهیه کننده و حتی کارگردان با سینمای هندی در ارتباط است. او سه نسل از یک خانواده را بر روی سلولوئید با کارگردانی اش کال آج اور کال گرد هم آورد و در آنجا پریثویراج کاپور، پسرش راج کاپور و نوه راندر کاپور را دیدیم.

او همچنین با برادر کوچکترش ریشی کاپور برای اولین بار در کمدی سال ۲۰۱۲، هاوسفول ۲ کار کرد. و بله، او همچنین آماده است تا دوباره پدربزرگ شود چرا که کارینا کاپور خان قرار است سال آینده دوباره در ماه فوریه مادر شود.

وقتی در این باره از او پرسیده شد، گفت: «هیچ ترجیحی، دختر یا پسری نیست. ما فقط يه بچه سالم و شاد ميخوايم و اجازه بدهید به شما بگویم که تمام خاندایان منتظر این کار هستند.»

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین خوانده شده: رندهیر کاپور در بارداری Kareena کاپور: شده اند گفتن او را برای مدت طولانی است که Taimur نیاز به خواهر و برادر

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار