Rana Daggubati فیلم کریشنا و للا اراضی در مشکل به آن لطمه می زند و احساسات مذهبی

Rana Daggubati فیلم کریشنا و للا اراضی در مشکل به آن لطمه می زند و احساسات مذهبی – سرگرمی

به روز شده: Jun 30, 2020, 15:00 IST | Hitlist تیم | بمبئی

روز دوشنبه #BoycottNetflix روند در توییتر و, Rana Daggubati مواجه با یک مجموعه از انتقاد برای حمایت از چنین پروژه.

Rana Daggubati

Rana Daggubati

وجود دارد این است که داد و بیداد, در مورد, Rana Daggubati را تلوگو فیلم کریشنا و للا که کاهش یافته است در Netflix بکشد در ژوئن 25. عصبانی شهروندان گفته اند که آن لطمه می زند و احساسات مذهبی. روز دوشنبه #BoycottNetflix روند در توییتر و Daggubati مواجه با یک مجموعه از انتقاد برای حمایت از چنین پروژه.

این فیلم شخصیت کریشنا نشان داده شده است که با داشتن برخوردهای جنسی با چندین زن یکی از آنها به نام رادا. مدرن روز عاشقانه کمدی گروگان بسیار تحسین Kshanam (2016) مدیر Ravikanth Perepu و ستاره Siddu Jonnalagadda, Shraddha Srinath و Seerat کاپور. شهروندان خواستار اقدام علیه سازندگان.

Rana Daggubati

“یک تلوگو فیلم به نام “کریشنا او للا’ منتشر شده در #Netflix در 25 ژوئن که در آن یک شخصیت به نام “کریشنا’ نشان داده شده است که با داشتن بسیاری از امور که در آن 1 از دوست دختر خود را به عنوان ‘رادا’. بسیاری از صریح صحنه های نشان داده شده b/w آنها را. #BoycottNetflix, [sic]” توییتی یک کاربر.

“@RanaDaggubati شما باید حداقل یک نگاه اجمالی از آنچه که شما در حال تولید!! چه نوع از تاثیر آن را در مردم احساسات همه آنچه که اتفاق می افتد در این صنعت سرگرمی است و غیر قابل تحمل برای مردم!! #BoycottNetflix #BoycottKrishnaAndHisLeela, [sic]” توییتی یک user tagging.

“Netflix آن را انجام داده دوباره وب مجموعه ای به نام “کریشنا او للا” نشان کریشنا باید در امور جنسی wth بسیاری از زنان و یکی از آنها به نام رادا. جسارت به آشکارا هدف #هندو wth دروغ و فریب تبلیغات. چرا همیشه ما توهین خدایان ؟ زیرا @NetflixIndia است Hinduphobic, [sic]” توییتی کاربر دیگر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de