Rana Daggubati چگونه خانواده خود را در واکنش به دانستن در مورد Miheeka Bajaj: شوکه شده و بسیار خوشحال

Rana Daggubati چگونه خانواده خود را در واکنش به دانستن در مورد Miheeka Bajaj: شوکه شده و بسیار شاد – سرگرمی

به روز شده: مه 25, 2020, 10:05 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Rana Daggubati در یک کاندید چت باز کرد تا در مورد نامزد خود Miheeka Bajaj و چگونه هر کس در واکنش به این خبر.

Rana Daggubati and Miheeka Bajaj at their Roka ceremony. Picture courtesy/Rana Daggubati's Instagram account

Rana Daggubati و Miheeka Bajaj در Roka مراسم است. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Rana Daggubati را Instagram account

Baahubali ستاره Rana Daggubati گرفت و همه را شگفت زده هنگامی که او اعلام کرد نامزدی خود را به Miheeka Bajaj که به مدیریت رویداد خود را از طریق Instagram account. آنچه به دنبال این بود شوک و جشن های خود را از خانواده و دوستان نزدیک و طرفداران به طور یکسان. رعنا و Miheeka بعد از آن ساخته شده رسمی با Roka مراسم که با حضور خانواده است. در یک کاندید چت با لاکشمی مانچو در طول یک Instagram live رعنا صحبت در مورد نامزد خود Miheeka چگونه او می دانم که او یکی در میان چیزهای دیگر.

زمانی که رعنا بود پرسید که چه او فکر می کنم او یکی است ؟ این بازیگر به نقل هند اکسپرسکه در آن او گفت: “برای اولین بار من فکر کردم ما باید آن را انجام دهد به سرعت. بنابراین او باید چیزی را انجام داده اند. زمانی که همه چیز خوب است من نمی سوال بپرسید. من فقط رفت و با جریان. دختر درست بود. من می توانم آن را در کلمات. من او را ملاقات کرد و احساس من می تواند انجام این کار طولانی مدت با او. این اتفاق افتاد سریع و در ساده ترین شیوه است.”

صحبت کردن در مورد چگونه خانواده اش و خواهر در واکنش به اخبار رعنا گفت: همه آنها بسیار خوشحال بودند و کمی شوکه شده زمانی که آنها برای اولین بار به می دانم. “آنها شوکه شده بودند و بسیار خوشحال است. آن چیزی بود که آنها می خواستند پس از یک مدت زمان طولانی. من فکر می کنم همه منتظر این اتفاق می افتد. آن لحظه ای از لذت برای همه است.”

رعنا وقتی پرسیده شد که در مورد عروسی خود را برنامه های او گفت: “بستگی به دنیا ، من در بر داشت عجیب ترین زمان برای ازدواج (خنده).”

رعنا همچنین صحبت در مورد چگونه به او پیشنهاد Miheeka بازیگر گفت: او می دانست که من در زمانی که من او را به نام. و سپس او به ملاقات من در فرد آن است. من به یاد داشته باشید من گفت: یک دسته از چیزها با هم. برای من آن جدی بود. آن تعهد است. وقتی که من او را ملاقات کرد که زمان من احساس من آماده ام برای انجام این کار. آن است که ساده برای واقعی است.” وقتی پرسید که آیا او عصبی ؟ این بازیگر گفت: “نه در همه! شاید اگر من ازدواج در سنین, من می خواهم که احساس عصبانیت. آن را فقط احساس می کردم که زمان مناسب است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>