Rana Daggubati و Miheeka Bajaj به کراوات گره در آگوست 8

Rana Daggubati و Miheeka Bajaj به کراوات گره در آگوست 8 – سرگرمی

به روز شده: May 31, 2020, 17:39 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Rana Daggubati و Miheeka Bajaj که به تازگی اعلام نامزدی خود را و Roka مراسم در حال حاضر تمام مجموعه به کراوات گره در این سال در ماه اوت 8!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Miheeka Bajaj

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Miheeka Bajaj

Rana Daggubati و Miheeka Bajaj همه تعجب زمانی که آنها اعلام کرد نامزدی خود را در رسانه های اجتماعی در مارس 12. این بازیگر طرفداران و حتی دوستان خود و معاصران از این صنعت نشان داد خواسته های خود را و شانس در زن و شوهر.

در مه 21, زن و شوهر رسمی ساخته شده با Roka مراسم است. و در حال حاضر صحبت به Deccan Chronicle, Daggubati پدر Suresh ببو نشان داد که پسر خود را و Miheeka خواهد کراوات گره در 8 اوت این سال است. اعضای هر دو خانواده خواهد حضور در این مراسم و از آن خواهد شد به دنبال دستورالعمل های صادر شده توسط دولت داشتن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در مصاحبه اخیر خود با هند اکسپرسزمانی که Baahubali بازیگر خواسته بود در مورد Bajaj و آنچه او فکر می کنم او یکی به او گفت: “برای اولین بار من فکر کردم ما باید آن را انجام دهد به سرعت. بنابراین او باید چیزی را انجام داده اند. زمانی که همه چیز خوب است من نمی سوال بپرسید. من فقط رفت و با جریان. دختر درست بود. من می توانم آن را در کلمات. من او را ملاقات کرد و احساس من می تواند انجام این کار طولانی مدت با او. این اتفاق افتاد سریع و در ساده ترین شیوه است.” او همچنین صحبت در مورد خانواده اش را به واکنش و اظهار داشت: “آنها شوکه شده بودند و بسیار خوشحال است. آن چیزی بود که آنها می خواستند پس از یک مدت زمان طولانی. من فکر می کنم همه منتظر این اتفاق می افتد. آن لحظه ای از لذت برای همه است.”

در مقابل کار بازیگر شد تمام مجموعه را به طرفداران خود فیلم بعدی خود را در قالب Haathi صرف Saathi بود که در مورد به باز کردن در سینما در مارس 2, اما در حال حاضر پس از انتشار این سینما شروع به تابع دوباره!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>