Ramnaresh Sarwan بازدید در پشت Chris Gayle: من چیزی برای انجام با انتخاب

Ramnaresh Sarwan بازدید در پشت Chris Gayle: من چیزی برای انجام با انتخاب – ورزشی

به روز شده: مارس 02, 2020, 08:09 IST | سرپرستان | دهلی نو

Chris Gayle قبلا با اشاره به Sarwan به عنوان یک ” مار ” و او حتی در ادامه به میزان گفت که او بدتر از coronavirus.

Ramnaresh Sarvan

Ramnaresh Sarvan

سابق غرب هند کریکت Ramnaresh Sarwan خود را شکسته است پس از سکوت تیمی سابق خود کریس گیل در زمان به رسانه های اجتماعی برای ضربه او. گیل قبلا متهم Sarwan برای مهندسی خود را فردی گری از کارائیب لیگ برتر کنار جامائیکا Tallawahs. “من مطلقا انکار هر گونه دخالت در تصمیم گیری و یا فرایند تصمیم گیری که منجر به گیل عدم انتخاب به نمایندگی از جامائیکا Tallawahs در سال 2020 کارائیب لیگ برتر (CPL) مسابقات” Sarwan به نقل از به نقل از ESPNcricinfo در Facebook صفحه. “در این ویدئو او وارد اتهامات نادرست و مخدوش خوب نام و شهرت یک سری از افراد.

“من تمرکز بسیاری از onslaughts. من پاسخ نه به این دلیل که من احساس می کنم که گیل rantings شایسته هستند اما از آنجا که من احساس می کنم که رکورد باید مستقیم و همچنین برای حفاظت از شخصیت و زندگانی بسیاری از مردم که تصویر او به دنبال besmirch,” او اضافه شده است. گیل قبلا با اشاره به Sarwan به عنوان یک ” مار “و او حتی در ادامه به میزان گفت که او بدتر از coronavirus’.

“اجازه بدهید این را کاملا روشن است که من با گیل پس از آغاز زندگی حرفه ای من. من همیشه احترام او را به عنوان یک استعداد فوق العاده ای از همکاران و از همه مهمتر به عنوان یک دوست نزدیک. از این رو من شوک مطلق در این اتهامات گفت:” Sarwan. Tallawahs نیز گفت که Sarwan تا به حال هیچ چیزی برای انجام با گیل بودن حفظ حق رای دادن.

“گیل به دلایل متعددی برای تصمیم گیری است که ساخته شده بود نه برای حفظ او در Tallawahs. اما حقیقت این است که این تصمیم جمعی با مالکیت و مدیریت تیم که شامل Ramnaresh Sarwan و صرفا بر اساس کسب و کار و cricketing استدلال” Tallawahs گفت: در بیانیه ای در وب سایت رسمی خود.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im