خرید رپورتاژ

Ramdas Athawale خواسته های زمین برای معبد بودایی در ایودیا – اخبار

منتشر شده: فوریه 20, 2020, 17:28 IST | ANI | بمبئی

Athawale گفت: وجود دارد بسیاری از معابد بودایی در هند در طول سلطنت امپراتور آشوکا, قبل از, تاثیر آیین هندو افزایش

Union Minister Ramdas Athawale

اتحادیه وزیر Ramdas Athawale

اتحادیه وزیر Ramdas Athawale در روز پنج شنبه مطرح شده و تقاضا برای یک قطعه زمین برای ساخت و ساز از یک معبد بودایی در ایودیا, Uttar Pradesh. او گفت: او را به زودی ملاقات, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath با توجه به این تقاضا است.

“من می خواهم که حدود 10 تا 20 هکتار از زمین باید اختصاص داده شده به یهودیان و بزرگ بودایی معبد باید ساخته شود در ایودیا. من به زودی ملاقات وزیر یوگی Adityanath,” Athawale گفت: ANI.

دیوان عالی کشور در رم Janmabhoomi-ببری مسجد عنوان کت و شلوار حکم در سال گذشته به مناقشه سایت به هندوها برای ساخت و ساز از یک رم معبد و دستور داد تا دولت به 5 هکتار زمین برای اهل سنت وقف هیئت مدیره در متناوب محل در ایودیا برای ساخت یک مسجد.

Athawale گفت: “اگر من تقاضای گرفته است به نظر ما کسانی که این باور در افکار بودایی را تشکیل می دهند, اعتماد, به دست آوردن یک قطعه زمین در ایودیا و ساخت یک معبد بودایی وجود دارد.”

Athawale گفت: وجود دارد بسیاری از معابد بودایی در هند در طول سلطنت امپراتور آشوکا, قبل از, تاثیر آیین هندو افزایش یافته است.

“با تاثیر از گورو Shankaracharya و دین هندو معابد ساخته شد در مکان های مختلف,” او گفت:.

“هنگامی که مغول به هند آمد, آنها شروع به ساخت مساجد تخریب معابد. اما دولت تصمیم گرفته است به دنبال ساخت Ram معبد پس از تصمیم دادگاه عالی,” او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان