Rakul Preet Singh در روز: چرا ما باید جشن زن فقط یک روز ؟

Rakul Preet Singh در روز: چرا ما باید جشن زن فقط یک روز ؟ – سرگرمی

به روز شده: May 05, 2020, 09:28 IST | سرپرستان | بمبئی

“من استفاده می شود به مانند gujiyas زیادی اما در حال حاضر من می توانم خوردن gujiyas با توجه به رژیم تناسب اندام. من نمی توانم بازی با آب و رنگ پس من ترجیح می دهم کار در یک جشنواره”

Rakul Preet Singh

Rakul Preet Singh

بازیگر Rakul Preet Singh نشان می دهد او را یک کار هولی این سال است. “من تیراندازی در روز هولی” او اطلاع داد که در مورد خواسته او هولی برنامه های قبل از گرفتن دلتنگ مورد چگونه او صرف روز از رنگ به عنوان یک کودک. “ما مورد استفاده برای بازی بسیار تند و زننده هولی در دوران کودکی من است. مردم با پرتاب تخم مرغ بر من! من بازی را متوقف هولی در کلاس نهم یا X چرا که شما تبدیل به آگاه از چه مقدار آب به هدر رفته است. آن را به ارزش آن است و این خسارت به محیط زیست است. از آن زمان به بعد من فقط با بازی خشک هولی دیدار من با خانواده و دوستان و خوردن مقدار زیادی شیرینی و غذاهای دیگر” او به یاد می آورد.

آیا او باید هولی دندان شیرین ؟ “من استفاده می شود به مانند gujiyas زیادی اما در حال حاضر من می توانم خوردن gujiyas با توجه به رژیم تناسب اندام. من نمی توانم بازی با آب و رنگ پس من ترجیح می دهم کار در یک جشنواره” او پاسخ داد: در حالی که در تعامل با رسانه ها در نسخه 8 از شریل Femina خانم ها stylista غرب 2020.

های او فکر می کردم در روز بین المللی زن که می افتد در مارس 8, او گفت:: “من باور نمی کنم در روز. ما را جشن می گیرند مردان پس چرا ما باید به جشن زن در فقط یک روز ؟ من احساس می کنم ما باید جشن زنانگی هر روز. من احساس می کنم ما باید احترام به زنان در اطراف ما و این مهم ترین چیز است. که راه ما را جشن می گیرند زنانگی در یک راه بسیار بهتر.”

در ضمن, Rakul Preet یک سال پرکاری پیش رو پس از تحت تاثیر قرار دادن همه با نقش خود در “Marjaavaan” و “د د Pyaar ده”. او تایید امضای فیلمساز ایندرا کومار در عین حال-بدون عنوان فیلم که ظاهرا شرکت ستاره او را “د د Pyaar د” شرکت ستاره Ajay Devgn و “Aiyaary” co-بازیگر Sidharth Malhotra. تیراندازی برای این فیلم شروع خواهد شد در ماه آوریل بازیگر گفت.

که غیر او دیده خواهد شد در کنار جان آبراهام و ژاکلین فرناندز در “حمله”, نیز از ویژگی های در Kamal Haasan “هند 2” و همچنین در Kaashvie Nair untitled پروژه در سال جاری به غیر از یک پروژه را در جنوب.

“وجود دارد (بدون عنوان) فیلم که من تیراندازی با آرجون (کاپور). بنابراین من رفت بین که فیلم ‘حمله’ و ‘هند 2’. پس از آن من خواهد شد را به یک فیلم که در آن من در حال کار با ایندرا (Kumar) جی در ماه آوریل هنگامی که من قرار دادن تا عکسبرداری از این دو فیلم” Rakul Preet نشان داد.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de