Raktanchal: یک رقابت تاریکی قدرت حاکم جنایی امپراتوری و یک حماسه نبرد برای شکوه

Raktanchal: یک رقابت تاریکی قدرت حاکم جنایی امپراتوری و یک حماسه نبرد برای شکوه – سرگرمی

منتشرشده: مارس 22, 2020, 14:26 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Raktanchal معرفی بینندگان به دو هیبت الهام بخش و شوم گانگستر که به قول دوباره تعریف heartland جرم و جنایت درام به عنوان ما آن را می دانم

شما را دیده ام بسیاری از ناب قهرمان و پس از آن وجود دارد کلیشه ای خائنانی. اما MX Player است که در حال حاضر در آوردن بینندگان دو شخصیت یاد Vijay Singh و Waseem خان از Purvanchal که قانون گذاران به عنوان به خوبی به عنوان قانون شکن. گرسنه قدرت رانده شده توسط انتقام و رهبری یک قدرت حیوان است که نمی خواهد اجازه دهید هر چیزی آمده در راه خود را – این دو وعده را به بزرگترین خائنانی که وب دیده است به تازگی. MX سری اصلی Raktanchal تعریف شوم راه heartland بی قانونی و مافیا-راج فرهنگ است که منطقه را از Purvanchal خونریزی به Raktanchal – یک گلوله در یک زمان.

Vijay Singh (با بازی Kranti Prakash Jha) و Waseem خان (essayed توسط Nikiten Dheer) را به شما نشان می دهد سمت تاریک از قدرت کوچک از ما مودب جامعه و کدهای که در حال تمرین و شکسته به طرز وحشیانه ای یا نه تا به طرز وحشیانه ای.

دلسوز و زحمت کش مرد جوان تبدیل تمایلی گانگستر – Vijay Singh چهره های بسیاری است. با هدف تسلط و پیروزی در هر مناقصه در شهرستان Vijay ایجاد یک علامت برای خودش تبدیل شد و می ترسید ترین در شهر. او ترور در لباس مبدل. خشونت و قانون گذاران و یا سیاست – هیچ چیز می تواند توقف او را از گرفتن آنچه که او می خواهد. خود را سرود – بیشتر در معرض خطر بیشتر درد و درد بیشتر به معنی به دست آوردن بیشتر است مطمئن شوید که به شما را با برجستگی غاز.

پس از نقش تاثیرگذار در MS Dhoni – the untold story, Kranti Prakash Jha نقش ویجی سینگ به کمال است. اضافه کردن نور به شخصیت او می گوید: “Vijay Singh نیست دنبال معمول گانگستر گراف او وارد نیست که جهان خارج از شیفتگی و یا این که او تا به حال یک تشنگی برای قدرت. او یک داستان در تلاش برای شکستن امپراتوری جنایی خود را از دشمن. جنگ های باند همیشه من را مجذوب و گرفتن فرصت را به بازی یک شخصیت است که لایه لایه خیلی واقعی و خطرناک واقعا شیفته من”.

دشمن خود را از ظالم Waseem خان مجهز شده است نه تنها با پول بلکه با قدرت و سیاست نیز هست. زیرک و متکبر و حاکم مناقصه مافيک با ironclad مشت Waseem خان خواهد هر چیزی را برای حفظ کنترل خود و محافظت از او چیست. و هنگامی که یک جنگ اعلام شده است – او در هیچ چیز متوقف می شود.

تحسین خود را برای اجرای برنامه در Chennai Express Jodha Akbar و ماموریت استانبول – Nikiten Dheer نقش Waseem خان در این سری و او اضافه شده و گفت: “وحشیانه و خشونت آمیز و تشنه قدرت – این واژه را برای توصیف شخصیت من. چه جالب داستان این است که چگونه او واکنش نشان می دهد که اقتدار خود را در معرض تهدید است و تا چه حد او را از رفتن به, برای اثبات ارزش خود را. این سری به ارمغان می آورد جلو دیده هرگز قبل از جهان thekedari و من امیدوارم که طرفداران من درک من در این تیره نقش نیز هست”.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>