Rakhi Sawant ارائه می دهد برخی از راهنمایی در مورد چگونه به صرف زمان در خود قرنطینه

Rakhi Sawant ارائه می دهد برخی از راهنمایی در مورد چگونه به صرف زمان در خانه خود-قرنطینه – سرگرمی

به روز شده: Mar 27, 2020, 08:04 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Rakhi Sawant ارائه می دهد برخی از راهنمایی در مورد چگونه به صرف زمان در خود قرنطینه و آن را در واقع باید القا به برنامه ما!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Rakhi Sawant

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Rakhi Sawant

اعتماد Rakhi Sawant به عنوان نوآورانه و سرگرم کننده که ممکن است. همه ما می دانیم که در مورد این فیلم که در آن او نشان داد که چگونه او در سفر تمام راه را به چین برای از بین بردن Coronavirus و پس از آن موفقیت است. و در حال حاضر از آنجا که همه ما قرنطینه, the Main Hoon Na بازیگر است برخی از نکات برای همه ما است.

به او Instagram حساب او استقبال همه دوستان با سلام و گفت: آنچه که همه ما می توانید انجام دهید در طول این زمان. “انجام یوگا گوش دادن به موسیقی تصور کنید شما در سوئیس به خدا دعا از همه مهمتر. این بسیار مهم است به دعا. سازمان دیده بان زرق و برق دار و زیبا فیلم با مکان های خوب است.” که در واقع یک ایده بد نیست. ما همه در حال دعا به عنوان یک ملت به صورت جمعی و در انتظار این ویروس به پایین و خارج.

نگاهی به فیلم در اینجا:

این بازیگر به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از فیلم که در آن او گفت: “در این زمان اگر ما همه می خواهم به سفارش مسائل از یک جیره فروشگاه های مردم وجود دارد حاضر به ارسال خود را تحویل پسران. و اگر ما از پلیس آمریکا. در میان این, اگر ما همه سفارش آنلاین مواد و درخواست تحویل مرد به ترک آن را در خارج از خانه ما هیچ کس را خواست به خارج بروید. وجود خواهد داشت بدون نیاز دارید.” خوب است که یک ایده بد نیست… دوباره! نگاهی به فیلم در اینجا:

Spike واقعا مطمئن شوید که او ارسال به عنوان بسیاری از فیلم به عنوان ممکن است در طول این زمان را حس و همچنین سرگرم کردن ما. در حال انتظار برای یک بعدی!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>