راج Thackeray به ماهاراشترا دولت: چرا شما می خواهید به نگه دارید تیم اول دانشگاه یا دانشکده امتحانات

راج Thackeray به ماهاراشترا دولت: چرا شما می خواهید به نگه دارید تیم اول دانشگاه یا دانشکده امتحانات – اخبار

منتشر شده: مه 26, 2020, 14:58 IST | سرپرستان | بمبئی

حفظ سلامت دانش آموزان در, ذهن, چرا نباید این تصمیم گرفته شده برای لغو نهایی سال امتحانات در کلیت?” Thackeray خواست فرماندار

MNS chief Raj Thackeray

MNS رئیس راج Thackeray

با توجه به وضعیت فعلی COVID-19 همه گیر و مستند برای دو ماه ماهاراشترا Navnirman سنا (MNS) رئیس جمهور راج Thackeray روز سه شنبه پرسش های مطرح شده در فرماندار Bhagat Singh Koshyari اصرار بر برگزاری سال آخر دانشگاه آزمون در دولت است.

“چرا با وجود این بی دلیل تقاضا برای برگزاری سال آخر امتحانات? چرا و برای چه کسی؟” Thackeray تیز خواسته فرماندار در نامه ای.

MNS رئیس دقیق چگونه coronavirus همه گیر است منجر به بی سابقه ملی تحول به دنبال مستند و با توجه به اين آشفته سناریو آن را غیر ممکن است برای تعیین چه مدت زمان خاموش شدن خود ادامه خواهد داد به خصوص در بمبئی و پونا.

“اگر حتی مستند کاسته است معنا است که ما از coronavirus? البته که نه! شما بیش از حد آگاه هستند از این” Thackeray گفت: به دنبال دلایل که چرا فرماندار می خواستم به نگه داشتن تیم اول دانشگاه یا دانشکده امتحانات.

او نوشت که با توجه به شرایط حاکم بر این واقعیت است که coronavirus خطرناک است و بسیار عفونی “است که آن را معقول و منطقی به درخواست بسیاری از دانش آموزان به مرحله و تنظیم برای این امتحانات ؟ آنها را با قرار دادن خود و خانواده های خود زندگی می کند در خطر است؟”

“آنچه که منطق پشت این ؟ حفظ سلامت دانش آموزان در, ذهن, چرا نباید این تصمیم گرفته شده برای لغو نهایی سال امتحانات در کلیت?” Thackeray خواست فرماندار.

تعجب مداخله توسط MNS رئیس آمد به عنوان ماها Vikas Aghadi دولت reeled تحت زودی توسط فرماندار در هفته گذشته, افزایش, قوی, اعتراض به نامه ای توسط وزیر بالاتر و ویژگی های آموزش و پرورش Uday Samant به UGC معرفی لغو نهایی سال اول دانشگاه یا دانشکده امتحانات که Koshyari – در ظرفیت خود را به عنوان صدراعظم از همه دانشگاه ها در دولت اشاره کرد contravened دستورالعمل.

فرماندار ساخته شده و نارضایتی خود را روشن در نامه ای به وزیر Uddhav Thackeray به عنوان خجالت دولت در تلاش برای مبارزه با بحران – قبل از راج Thackeray غیر منتظره تقویت کننده دوز در روز سه شنبه.

اما MNS رهبر همچنین گفت که تقاضای خود را نه به مثابه یکسره اعلام تمام دانش آموزان به عنوان ‘pass’, اما نشان می دهد که عبور خود را می تواند بر اساس عملکرد خود را در امتحانات داخلی یا قبلی ترم و یا سعی کنید به ارزیابی آنها را با دادن پروژه ها و یا برخی از چنین راه حل های عملی.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>