راج Thackeray به ماهاراشترا دولت: مجوز ورود تنها به لب گنده مهاجران

راج Thackeray به ماهاراشترا دولت: مجوز ورود تنها به لب گنده مهاجران – اخبار

منتشر شده: مه 25, 2020, 15:35 IST | سرپرستان | بمبئی

اگر چنین است, سپس هر مهاجر وارد کردن ماهاراشترا بیش از حد نیاز به گرفتن مجوز از ما ماهاراشترا دولت و پلیس راج Thackeray گفت:

MNS chief Raj Thackeray

MNS رئیس راج Thackeray

ماهاراشترا Navnirman سنا رئیس جمهور راج Thackeray روز دوشنبه خواستار آن شدند که در آینده دولت باید اجازه ورود تنها به لب گنده مهاجران از کشورهای دیگر. او گفت که از این پس زمانی که مهاجران وارد دولت آنها باید ثبت نام خود را کامل اطلاعات شخصی و اسناد شناسایی باید به پلیس.

“تنها اگر این شرایط در حال ملاقات با پشتکار آنها (مهاجران) اجازه داده می شود را وارد کنید, Maharashtra. پایبندی به باید به دنبال” Thackeray گفت.

نظرات خود را در پاسخ به یک گزارش بیانیه توسط اوتار پرادش وزیر یوگی Aditynath که اگر خدمات از مردم از دولت خود را ملزم و سپس اجازه قبلی از اوتار پرادش دولت خواهد بود و اجباری.

“اگر چنین است, سپس هر مهاجر وارد کردن ماهاراشترا بیش از حد نیاز به گرفتن مجوز از ما ماهاراشترا دولت و پلیس. این ماهاراشترا دولت نیاز به نگاه به این موضوع به طور جدی” خواست Thackeray.

آن را ممکن است به یاد می آورد که پس از آن دو سال MNS شات به محل موردتوجه وتماشای عموم در سال 2008 توسط یک سری از کتاب با هدف قرار دادن مهاجران از اوتار پرادش, Bihar و کشورهای دیگر برای چند ماه منجر به گسترده اجتماعی-سیاسی furore و پس از آن دادگاه تسلیم در برابر Thackeray و دیگران.

حدود 14 سال بعد حزب عمده سیاسی issueAhas شده است willy-nilly, ربوده شده توسط یک نیروی نامرئی – Coronavirus – که موفق شد در رانندگی را بیشتر مهاجران از دولت از MNS همیشه می تواند امید برای رسیدن به.

با توجه به برآورد بیش از یک میلیون مهاجر را ترک کرده اند ماهاراشترا در گذشته بیش از دو ماه توسط autorickshaws تاکسی و اتوبوس و قطار و بسیاری از راه رفتن با بزرگترین اعداد از مرفه صنعتی-تجاری کمربند بمبئی و پونا شهری مناطق.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>