راه آهن به راه اندازی بالا Kalwa ایستگاه برای متفرق کردن غیرمنتظره تانه ایستگاه

راه آهن به راه اندازی بالا Kalwa ایستگاه برای متفرق کردن غیرمنتظره تانه ایستگاه – اخبار

انتشار: Mar 16, 2020, 15:55 IST | راجندرا B Aklekar | بمبئی

در مرحله اول موجود پلت فرم یکی در Kalwa را تبدیل به یک پلت فرم جزیره با آهنگ در هر دو طرف و قطار سریع گرفتن جداگانه پلت فرم.

در تلاش برای متفرق کردن غیرمنتظره تانه ایستگاه راه آهن در حال راه اندازی بالا Kalwa ایستگاه است که به طور انحصاری تهیه کردن به قطار حومه از trans-نمایندگی ایرلی خط. موجود Kalwa ایستگاه حرکت خواهد کرد جنوب با دو ایستگاه برای مجتمع های اصلی خط و ترانس-بندرگاه خط.

طبق نهایی طرح در فاز اول موجود پلت فرم یکی در Kalwa را تبدیل به یک پلت فرم جزیره با آهنگ در هر دو طرف و قطار سریع گرفتن جداگانه پلت فرم.

علاوه بر این چهار خط دو خط از ایرلی-Kalwa لینک باید افزایش ایستگاه و خط ادغام خواهد شد با خط اصلی آهسته.

بر روی زمین کار تقریبا کامل بر روی سیستم عامل و زمین شده است وارد برای جدید سریع خط آهنگ به عنوان بخشی از 5 و 6 خط. به محض این که آماده کار جدید ایرلی راهرو آغاز خواهد شد اما ممکن است زمان زیادی را به عنوان آن را شامل امداد و توانبخشی. به محض این که انجام کار بر روی فاز دو تغییر ایستگاه جنوب آغاز خواهد شد.

“این طرح به decongest موجود تانه ایستگاه. پیشنهاد جدید لینک کمک خواهد کرد که مسافران که در حال حرکت به سمت شمال Kalyan,” شیواجی Sutar رئیس روابط عمومی افسر مرکزی راه آهن گفت.

راه آهن مقامات قصد دارند برای تکمیل کار های مدنی توسط مارس سال 2020 در مرحله اول و پس از آن وجود خواهد داشت آزمایش و آزمون با امید افتتاح 5 6 خطوط در سال آینده.

این پروژه که تحریم شد در سال 2008 بخشی از بمبئی حمل و نقل شهری پروژه (MUTP 2B) و بسیار مهم است برای آهن مرکزی (CR) آن را به عنوان یک عامل کلیدی در پیوند به outstation و محلی قطار راه آهن راهرو و در نتیجه بهبود سرعت/فرکانس از قطار. اولین مهلت شد دسامبر 2015 بود که بعد از تجدید نظر به دسامبر 2017 و سپس به مارس 2019 و در حال حاضر در اواسط 2019. هزینه را تشدید کرده از اصل حدود 130 تومان کرور روپیه به تومان 440 کرور.

در حال حاضر شش خط راه آهن بین کالیان و سردستهزنان خواننده اپرا و Kurla Lokmanya Tilak پایانه (LTT) و قهوهای مایل به زرد. اما بین خان و سردستهزنان خواننده اپرا وجود دارد تنها چهار خط که در نتیجه تراکم و عبور از outstation قطار. هنگامی که این کامل است وجود دارد می تواند تکمیل جداسازی خطوط استفاده می شود محلی و outstation قطار بین Kurla-LTT و Kalyan مهم است که برای بهبود سرعت و فرکانس قطار حومه و سفر کمی بهتر است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de