Rahul Dravid نگه داشته تا من قبل از انتخاب به هند از طرف: Mayank Agarwal

Rahul Dravid نگه داشته تا من قبل از انتخاب به هند از طرف: Mayank Agarwal – ورزشی

به روز شده: May 20, 2020, 10:23 IST | ANI | دهلی نو

“من به وضوح به یاد داشته باشید او به من گفتن Mayank اینها چیزهایی است که در دست شما هستند. شما باید سخت کار شما بدست اینجا. شما به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید دریافت کنید. انتخاب در دست خود را,” او اضافه شده

Mayank Agarwal

Mayank Agarwal

هند رودخانه Mayank Agarwal نشان داده است که کلمات گفتاری توسط Rahul Dravid او را نگه داشته در زمانی که او در حال برداشت در سمت هند.

Agarwal نشان داد که او تا به حال نمره انبوه اجرا می شود اما او انتخاب شده و در نهایت او و جلب اعتماد در Dravid از به طور منظم شدن افکار نمی شود برداشت.

“من اجرا کردم عظیم اجرا می شود که Ranji جایزه فصل و برای هند A. من یک کلمه با Rahul داداش. من به او گفتم من در گرفتن افکار از عدم برداشت در تیم ملی” Agarwal گفت سانجی Manjrekar در videocast میزبانی ESPNCricinfo.

“من به وضوح به یاد داشته باشید او به من گفتن Mayank اینها چیزهایی است که در دست شما هستند. شما باید سخت کار شما بدست اینجا. شما به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید دریافت کنید. انتخاب در دست خود را,” او اضافه شده است.

Agarwal گفت که از آن آسان است عملا به حال نه ناراحت شدن برداشت در ارشد جانبی.

“و من کاملا با او به توافق رسیدند. از لحاظ تئوری شما را در درک که, اما عملا آن را آسان نیست. اما او مطرح چند چیز– چه بگویم که آمدن اکتبر و نوامبر است که نمی تواند متفاوت از سپتامبر. اگر شما فکر می کنم در غیر این صورت شما خواهد شد را به یک منفی قاب ذهن آن را به شما است که در حال رفتن به از دست دادن و هیچ کس دیگری” Agarwal گفت.

“بنابراین من به یاد داشته باشیم که بحث و که من نگه داشتم. زمانی که من تماس بگیرید من وجد آمدیم و من او را به نام و از او تشکر کرد” او اضافه شده است.

در طولانی ترین فرمت از بازی Agarwal موفق به نمره 974 اجرا می شود به طور متوسط از 57.29 با سه قرن به عنوان یک باز از رودخانه.

راست دست رودخانه گذشته دیده می شود در عمل در طول هند از دو بازی سری تست در مقابل نیوزیلند در اوایل این سال است.

Agarwal سفر به نیوزیلند به بازی دو-بازی تست سری از ICC World آزمون قهرمانی (WTC) به ثمر رساند و در مجموع 102 اجرا می شود در چهار نوبت.

هند از دست داد سری 2-0 پس از ملال انگیز در برابر کیوی.

The Kings XI Punjab تهاجمی رودخانه است صبر کنید کمی به گام در این زمینه به عنوان BCCI است به تعویق افتاد Indian Premier League (IPL) به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im