Rahul Dravid: خوب برای دیدن بازیکنان داشتن شجاعت برای بحث در مورد بهداشت روانی

Rahul Dravid: خوب برای دیدن بازیکنان داشتن شجاعت برای بحث در مورد سلامت روان – ورزش

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 14:01 IST | سرپرستان | دهلی نو

“در همان زمان شما در دانشگاه و در حال دست و پنجه نرم کردن با کسانی که تصمیم به بازی ورزشی حرفه ای که نیاز به مقدار زیادی از کار سخت و فداکاری برای موفقیت آن آسان نیست

Rahul Dravid

Rahul Dravid

سابق هند کاپیتان Rahul Dravid ستایش است مدرن روز بازیکنان برای بیرون آمدن در باز کردن و صحبت کردن در مورد بهداشت روانی.

“سلامت روحی و روانی شده است یک مسئله در ورزش و در کریکت و آن را دلگرم کننده بوده است به بحث در اطراف بهداشت روانی در طول دهه گذشته یا بیشتر. آن را خوب است برای دیدن بسیاری از بازیکنان با شجاعت به بحث در مورد این مسائل” Dravid گفت: در حالی که صحبت کردن در اولین جلسه از ‘ذهن’ یک پلت فرم جلو آورده سلطنتی راجستان بنیاد در ارتباط با NS Vahia پایه & McLean بیمارستان (دانشکده پزشکی هاروارد وابسته).

“ورزش و کریکت می تواند دشوار است و فشار محیط خارج وجود دارد و برخی از این بازیکنان دائما در فشار محیط است. در گذشته وجود دارد احتمالا یک نوع انگ مرتبط با صحبت کردن در مورد خود ضعف اعتراف به این که شما یک مشکل.

“در گذشته شاید مردم نمی دانند چگونه نسبت به آن واکنش نشان اما با بازیکنان که در حال حاضر وجود دارد بیشتر مثبت بحث در اطراف بهداشت روانی در ورزش به خصوص کریکت. من احساس می کنم ما باید تحسین همه این مدرن روز بازیکنان که آمده ام بیرون و صحبت در مورد سلامت روان آشکارا و آورده اند در مورد مثبت بحث در اطراف همان,” او اضافه شده است.

بیان یک مثال از زندگی خود Dravid روایت “من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از دوره ها در زندگی حرفه ای من است که ذهنی به چالش کشیدن. اگر چه برای من من می خواهم بگویم که به عنوان یک جوان کریکت من ساخته شده و اولین بار در سن 17 و آن زمان من حدود پنج سال از کلاس اول کریکت را به تیم است.”

“این واقعا یک چالش دوره چون شما به نوعی باید تمام زندگی خود را در مقابل شما و شما در حال ارتکاب به یک بسیار خطرناک حرفه ای بودن یک کریکت. اگر شما موفق نیست حرفه ای و یا بازی نمی به اندازه کافی بلند برای هند حداقل در آن نقطه از زمان آن را یک راه بسیار سودآور برای ساختن یک زندگی. شما فقط به حال به موفقیت برای یک زندگی مناسب و معقول.

“در همان زمان شما در دانشگاه و در حال دست و پنجه نرم کردن با کسانی که تصمیم به بازی ورزشی حرفه ای که نیاز به مقدار زیادی از کار سخت و فداکاری برای موفقیت آن آسان نیست.

“برای من که ذهنی یک دوره بسیار دشوار است از این تصمیم گیری ها. من رفتن به دانشگاه و کامل آموزش من و من فکر می کنم انجام این کار و داشتن چیزی غیر از کریکت به فراموش که در آن نقطه واقعا کمک کرد,” او اضافه شده است.

صحبت کردن در مورد چگونگی وضعیت این روزها خیلی بهتر است که در آن وجود دارد حرفه ای در دسترس برای ورزشکاران که آنها می تواند رویکرد آزادانه Dravid گفت: “در حال حاضر ما شاهد تمرکز بیشتر روی سلامت روانی بازیکنان است. نه مربوط به اینکه آیا آنها می توانند خفاش و یا کاسه هست اما فقط برای خود و سلامت روانی.”

“نقش ورزش روانشناسان است که به لحاظ ذهنی آماده سازی شما برای بهتر در زمینه اجرای. من فکر می کنم آنچه که ما شاهد در حال حاضر بیشتر علاقه در اطراف روانی رفاه مردم و نه لزوما در زمینه بلکه در خارج از زمین چگونه آن را تحت تاثیر می گذارد شما به عنوان یک فرد در زندگی است. که به نوبه خود کمک می کند تا شما در انجام بهتر در این زمینه است.

“در NCA آنچه ما سعی به انجام این کار به خصوص با بازیکنان جوان ما این است که ما باید ورزش روانشناسان در اطراف اردوگاه فقط به بازیکنان می دهد یک فرصت برای برقراری ارتباط با آنها.

“افشای آنها را به چیزهای مختلف در این زمینه و برای آنها برای به اشتراک گذاشتن افکار با کسی و آن را به جلو اگر آنها می خواهند به. من فکر می کنم در یک تیم محیط زیست بهتر است برای انجام آن به صورت فردی در مقابل یک تیم که به نظر من بهتر کار می کند.

“من فکر می کنم آن را متفاوت از انگیزه صحبت کردن با یک تیم اگر شما واقعا می خواهید یک بازیکن به مقابله بهتر با شرایط شما نیاز به ارائه است که دسترسی به آنها را بر اساس فردی که در آن آنها می توانید یک در یک پایه و اساس بحث و گفتگو و هدایت بهتر.”

جلسه دیدم Dravid عضویت در راجستان Royals سر فیزیوتراپیست جان گلستر دکتر Ipsit Vahia و دکتر لیزا Coyne.

در طول جلسه دکتر کوین تاکید بر نحوه اختلال روانی است که یک پدیده شایع رخ می دهد و نوجوانی است که در آن تا حد زیادی از آن شروع می شود.

“این است که تخمین می زند که یک در چهار نفر در این دوره از طول عمر خود را تجربه معنی دار اختلال در سلامت روان. این یک چیز نادر نیست چیزی در همه جا.

“برای بزرگسالان که تجربه اختلال در سلامت روان, اکثریت قریب به اتفاق از این شروع در نوجوانی یا جوانی. بنابراین اگر شما در یک موقعیت برای شناسایی مبارزه سلامت روان در ورزشکاران جوان آن را واقعا مهم به دخالت.

“چیزهای زیادی وجود دارد که ننگ اطراف بهداشت روانی است که مهم است که برای ورزشکاران به صحبت کردن در مورد مبارزات خود را برای بچه ها برای یادگیری است. این قابل تحسین است چه Dravid انجام داده است چرا که او باور نکردنی است, نقش مدل و این ایجاد یک صدا و ایجاد فضا برای ورزشکاران جوان به آدرس این مسائل است.

“هنگامی که ما صحبت در مورد سلامت روان و حمایت روانی و تندرستی ما در مورد بحث عاطفی چابکی. آنچه که در حال انجام چیزی است که شما واقعا پرشور در مورد و واقعا در مورد مراقبت و می خواهید به اکسل در و را دوست دارم حتی زمانی که شما احساس افسردگی یا اضطراب یا استرس. انجام است که منجر به چیزی واقعا خوب برای همه” گفت: Coyne.

صحبت کردن در مورد وضعیت کنونی که در آن زندگی هر کس به نظر می رسد که متوقف شد با این بیماری همه گیر دکتر Vahia گفت: معنای پیر پستال تغییر کرده است.

“من فکر نمی کنم ما در برخورد با چیزی کاملا شبیه به این قبل و به صداقت ما نمی دانیم که آنچه در آن خواهد بود در آینده. ما تا به حال حوادث قبلا مثل جنگ که نهفته اند اما هیچ کدام کاملا مثل این است که نهفته است به همه. شده است وجود دارد بیماری و پس از آن عوامل اقتصادی,” او گفت:.

“در موقعیت های شبیه به این مهم است به درک که وجود دارد ممکن است خیلی ما می توانیم کنترل و آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی آینده. سالمترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است به ماندن در اینجا در حال حاضر و به دام نمی افتد به دنبال در چیزهایی که به آنها چگونه بود و از همه مهمتر نیست به نگرانی در مورد آنچه که من انجام می دهند برای انجام این کار در ماه یا سال از هم اکنون.

“سلام کردن “حال شما چطور است” تغییر کرده است از آن استفاده می شود یک مراسم پستال اما در حال حاضر آن را به عنوان هیچ یک از ما خوب است که ما استفاده می شود. اما تصدیق کرد که مهم است,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im