Raheem Sterling: من نمی ترسم اما محفوظ

Raheem Sterling: من نمی ترسم اما محفوظ است – ورزش

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 08:18 IST | AFP | منچستر

انگلستان و شهر جناح Raheem مطمئن نیستید از EPL طرح به سر فصل در میان COVID-19 pandemic; گوید ایمنی از همه درگیر باید در اولویت است.

England's Raheem Sterling during a training session last year. Pic/Getty Images

انگلستان Raheem Sterling در طول یک جلسه آموزشی در سال گذشته است. عکس/گتی ایماژ

منچستر سیتی جناح Raheem Sterling ابراز نگرانی در مورد لیگ برتر را برنامه ریزی برای از سرگیری فوتبال در کشور است. تمام فعالیت های ورزشی شده اند به حالت تعلیق در انگلستان از ماه مارس به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus. استرلینگ اعلام کرد که او نمی ترسم در مورد چشم انداز بازگشت به میدان در چنین سابقه ای بار اما او می خواهد شرایط را به امن نه فقط برای فوتبال بلکه برای دیگران که همراه با این بازی.

“لحظه ای ما را به بازگشت آن را فقط نیاز به یک لحظه که در آن نه فقط برای فوتبال دلایل آن را امن برای نه فقط ما فوتبالیست اما کل پزشکی هیات داوران” استرلینگ گفت: در یک ویدیو آپلود شده در کانال یوتیوب.

“من نمی دانم که چگونه است که رفتن به محل کار, اما من احساس می کنم مثل یک بار که کنار ایمنی مردم و بازیکنان ایمنی امن و تندرستی خود را پس از نگاه, پس از آن که زمان مناسب برای رفتن به عقب در. “تا آن زمان من… چگونه می توانم بگویم… نمی ترسم اما محفوظ و تفکر چه بدترین نتیجه می تواند,” او اضافه شده است.

در اوایل روز دوشنبه دولت بریتانیا منتشر شده دقیق آن را COVID-19 بازیابی استراتژی است. این حکومت هر نخبگان رویداد ورزشی برگزار می شود در انگلستان قبل از ژوئن 1.

لیگ برتر متوقف شده است از تاریخ 13 مارس و با هدف راه اندازی مجدد فصل در ماه ژوئن.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im